PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o VAT-25 przy rejestracji samochodu.



pmsphotography
17-04-2010, 20:32
Witam,

Chciałbym zapytać jak jest z tym podatkiem. Auto sprowadzone ze Szwajcarii, na granicy zapłacone cło i podajże vat 19%, po zakupie robię kartę pojazdu, rejestracje i recykling. No a jak jest z vatem-25? Powinienem zapłacić to ja, czy sprzedający, który auto sprowadził? Kto jest zwolniony z tej opłaty? Ile ona wynosi ? Proszę o wszelkie sugestie, bo mówiąc szczerze pierwszy raz słyszę o vat-25.

thor88
17-04-2010, 21:42
tzw zwolnienie z vatu w kwocie ok 180zł płacisz ty oczywiście czyli kupujący:)