laroc
16-04-2010, 22:42
oczywiście swoje głosy! :)
Sławek Szmal znalazł się wśród trójki kandydatów na najlepszego piłkarza ręcznego świata za 2009r. Chyba każdy był i jest pod wrażeniem umiejętności i parad w wykonaniu naszego reprezentanta. Wiele razy wyciągał nas z opresji i dzięku niemu mogliśmy przeżywać piękne chwile!
Apeluję więc o oddawanie na niego głosów na stronie - http://www.ihf.info/front_content.php?idcat=57&idart=2609
Oby wygrał! :)
Sławek Szmal znalazł się wśród trójki kandydatów na najlepszego piłkarza ręcznego świata za 2009r. Chyba każdy był i jest pod wrażeniem umiejętności i parad w wykonaniu naszego reprezentanta. Wiele razy wyciągał nas z opresji i dzięku niemu mogliśmy przeżywać piękne chwile!
Apeluję więc o oddawanie na niego głosów na stronie - http://www.ihf.info/front_content.php?idcat=57&idart=2609
Oby wygrał! :)