PDA

Zobacz pełną wersję : Stawiajcie na "Kase"...



laroc
16-04-2010, 22:42
oczywiście swoje głosy! :)

Sławek Szmal znalazł się wśród trójki kandydatów na najlepszego piłkarza ręcznego świata za 2009r. Chyba każdy był i jest pod wrażeniem umiejętności i parad w wykonaniu naszego reprezentanta. Wiele razy wyciągał nas z opresji i dzięku niemu mogliśmy przeżywać piękne chwile!

Apeluję więc o oddawanie na niego głosów na stronie - http://www.ihf.info/front_content.php?idcat=57&idart=2609

Oby wygrał! :)

bladii77
17-04-2010, 12:43
Poszło :)

laroc
17-04-2010, 14:17
Jeden to trochę mało, myślałem, że będzie większy odzew po tym jak wszyscy byli zachwyceni jego grą podczas mistrzostw. :/

mikkay
17-04-2010, 14:42
No wiesz... to, że ktoś nie napisał "poszło", "głos oddany" etc., nie znaczy, że nie zagłosował. Tym bardziej, że Sławkowi się tytuł należy!

Sendilkelm
17-04-2010, 14:43
Ja też oddałem, szczególnie że faktycznie śledzę czasami poczynania naszej reprezentacji i to co wyrabia Sławek szczególnie krytycznych sytuacjach jest wyśmienite. Z resztą drugiego młodziutkiego (Piotr Wyszomirski) też mamy niezłego bramkarza, który potrafi godnie zastąpić Szmala.

Sendilkelm
26-05-2010, 18:41
:) Brawo

http://sport.onet.pl/pilka-reczna/slawomir-szmal-najlepszym-zawodnikiem-swiata,1,3231969,wiadomosc.html

i to z niezłą przewagą

laroc
26-05-2010, 19:27
Też czytałem.

Należało mu się! :)

Jastus
26-05-2010, 19:29
dołożyłem cegiełkę ...

T.Z.
26-05-2010, 22:46
dołożyłem cegiełkę ...


Chyba ciut za późno ;) głosowanie skończyło się 22 maja.