Zobacz pełną wersję : Moje fotki w amerykańskim magazynie
Proac150
16-04-2010, 21:13
Tytuł brzmi szumnie, pewnie to nic wielkiego i nie ma czym chwalić, ale magazyn kulturalno - literacki z LA wykorzystał parę moich zdjęć (sami się do mnie zwrócili, więc miło, że ktoś docenia) http://issuu.com/prolificfists/docs/vulcan-issue_four
KaleidoStar
16-04-2010, 23:44
Gratuluję z całego serca :):):)
Tu też się pochwaliłeś :)
Chwal się, chwal, jeszcze raz "my congratulations"
Proac150
17-04-2010, 09:19
Dziękuję bardzo :)
no pięknie. gratulacje. btw płacili coś?
teh_14m3
17-04-2010, 10:37
no pięknie. gratulacje. btw płacili coś?
skąd wiedziałem że takie komentarze się pojawią...
gratuluje! Moje wcześniejsze zdanie na temat zdjęć znasz i powiem szczerze, że te kadry dopiero w tej formie dobrze wyglądają ;)
teh - źle mnie zrozumiałeś.
Proac150
17-04-2010, 18:55
Jeszcze raz dziękuję.
Erde - satysfakcja i mam dostać hand made egzemplarz :)
czyli są jeszcze (na szczęście) ludzie, którzy nie przeliczają wszystkiego na pieniądze. cieszę się i jeszcze raz gratz
Marian K
17-04-2010, 23:06
Gratuluję!całe Forum przez to zyskuje.
Gratuluję, oby więcej takich informacji .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.