PDA

Zobacz pełną wersję : Moje fotki w amerykańskim magazynie



Proac150
16-04-2010, 21:13
Tytuł brzmi szumnie, pewnie to nic wielkiego i nie ma czym chwalić, ale magazyn kulturalno - literacki z LA wykorzystał parę moich zdjęć (sami się do mnie zwrócili, więc miło, że ktoś docenia) http://issuu.com/prolificfists/docs/vulcan-issue_four

nim
16-04-2010, 21:21
gratki, pewnie że miło.

KaleidoStar
16-04-2010, 23:44
Gratuluję z całego serca :):):)

Nemeth
17-04-2010, 00:26
Gratulacje! :D

Ekolog
17-04-2010, 07:08
Nic tylko gratulować.

darko
17-04-2010, 07:47
Tu też się pochwaliłeś :)

Chwal się, chwal, jeszcze raz "my congratulations"

Proac150
17-04-2010, 09:19
Dziękuję bardzo :)

erde
17-04-2010, 09:23
no pięknie. gratulacje. btw płacili coś?

bil78
17-04-2010, 09:24
naprawdę gratulacje :D

Hoobie
17-04-2010, 10:32
Super, gratuluje :D

teh_14m3
17-04-2010, 10:37
no pięknie. gratulacje. btw płacili coś?

skąd wiedziałem że takie komentarze się pojawią...

gratuluje! Moje wcześniejsze zdanie na temat zdjęć znasz i powiem szczerze, że te kadry dopiero w tej formie dobrze wyglądają ;)

erde
17-04-2010, 11:09
teh - źle mnie zrozumiałeś.

Proac150
17-04-2010, 18:55
Jeszcze raz dziękuję.
Erde - satysfakcja i mam dostać hand made egzemplarz :)

erde
17-04-2010, 19:05
czyli są jeszcze (na szczęście) ludzie, którzy nie przeliczają wszystkiego na pieniądze. cieszę się i jeszcze raz gratz

Marian K
17-04-2010, 23:06
Gratuluję!całe Forum przez to zyskuje.

gilvhs
18-04-2010, 18:33
Gratuluję, oby więcej takich informacji .