Zobacz pełną wersję : Miejscówka
willy_fil_
15-04-2010, 11:56
Witam...
Ktos ma moze informacje gdzie w okolicach Katowic / Mysłowic / Sosnowca jest jakas stara fabryka, kopalnia, huta, slowem budynek nie utrzymywany od jakiegos czasu. Bezpieczny, gdzies gdzie bez obaw mozna wejsc i porobic zdjecia...
Bede wdzieczny za pomoc...
Paweł Kania
15-04-2010, 11:58
Polecam:
http://www.opuszczone.com/
Stara cementownia Będzin-Grodziec: http://www.polskaniezwykla.pl/attraction/-1639483648.id
Byłem tam w maju z chłopakami (ASAHI, J.J.).
willy_fil_
15-04-2010, 13:44
Stara cementownia Będzin-Grodziec: http://www.polskaniezwykla.pl/attraction/-1639483648.id
Byłem tam w maju z chłopakami (ASAHI, J.J.).
ekonet dzieki to jest jakies 40 minut czyli prawie pod nosem a ja tam jeszcze nie bylem (wstyd mi bardzo) Mozna tam spokojnie pochodzic i porobic zdjecia (modelka)? czy tez trzeba sie meldowac jakiemus strozowi czy tez ochronie?
Wtedy (maj 2009) nie było żadnej ochrony, teren ogólnie dostępny i rozległy. Atrakcyjne ruiny, z wielkimi oknami na tle zieleni, gdzie można ustawić modelinę. Trzeba uważać na gruzy (ja skręciłem wtedy nogę w kostce, po ciemku). Ogólnie polecam.
Grodziec - fajna oklepana miejscówka (prawie wszyscy foto-ślubni z regionu robili tam sesje :) )
Tak jak wspomniał ekonet
trzeba uważać gdzie stawia się nogę, pełno gruzu itp śmieci.
ochrony brak
czasem jakieś miejscowe "chłopaki" się tam pokręcą, ale raczej niegroźni.
Cementownia w Jaworznie Szczakowej.
willy_fil_
15-04-2010, 20:13
Cementownia w Jaworznie Szczakowej.
Cementownia w Jaworznie ok ale zalezy na jakiego sie trafi ochroniarza... Jak zobaczy plecak ze sprzetem to wystarczy przyslowiowe piwko ale jak jest uparty to nie ma szans :) Raczej loteria, ale miejscowka fajna. Mowie na podstawie dwoch razy kiedy tam bylem w zeszlym roku. Raz sie udalo a raz nie... W sobote wybiore sie w miejsce o ktorym pisal ekonet znalazlem na necie kilka fotek z tej cementowni i powiem szczerze ze mi wstyd ze facet z Wroclawia informuje mnie za praktycznzie za rogiem mam prawdopodobnie najlepsza miejscowke pod sloncem...
willy_fil_
20-04-2010, 12:39
Bylem w miejscu o ktorym mowil ekonet... zdjecia mozna zobaczyc tutaj: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=1866091#post1866091
jeszcze raz dzieki za miejscowke...
Mogę zaproponować ruiny cynkowni w Chorzowie. Ochrona jest, ale nie robiła problemu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img534.imageshack.us/img534/9977/dsc0044p.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img339.imageshack.us/img339/5109/dsc0037xi.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img88.imageshack.us/img88/2296/dsc0034dp.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img153.imageshack.us/img153/7194/dsc0022rk.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img138.imageshack.us/img138/3466/dsc0002wh.jpg)
Zalecam kask na głowę (nie tylko tam). Znajomemu metr od głowy przeleciał kilkunastokilogramowy kawałek tynku. Od tamtej pory tylko kaski z castoramy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.