PDA

Zobacz pełną wersję : teraz ja się pochwalę :)



arsiser
14-04-2010, 21:28
Dziś o godzinie 18:22 zostałem ojcem

Córka Lena 56cm 3,665kg
10/10 punktów

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

fIlek
14-04-2010, 21:29
Noooo, najlepszego. Gratuluję tatuśku :)

mpwt
14-04-2010, 21:30
Gratuluję! :)
Wyspanych nocek!

Tr0n
14-04-2010, 21:33
Gratulacje, niech rośnie zdrowo

ekonet
14-04-2010, 21:34
Brawo! To wielka chwila.

kux
14-04-2010, 21:35
gratulacje!

kh29228
14-04-2010, 21:36
ja też się dołączam do gratulacji:)

GEDAW
14-04-2010, 21:42
Śliczniutka, gratulacje.

Zuzus
14-04-2010, 21:49
Sliczne imie. Gratulacje!

glisek
14-04-2010, 21:53
No to gratulacje, niech rośnie zdrowo.

szelas
14-04-2010, 22:03
Gratuluję

Swoją drogą flashem dziecku po oczach ? ;)

arsiser
14-04-2010, 22:12
po ciemku ? nie dało rady inaczej - nie mam jeszcze d3s :D
zresztą oczki miała zamknięte :)

Dzięki wszystkim za gratki

fumio
14-04-2010, 22:15
Gratulacje! Córki są boskie ;-)

Pozdr.

mordimer
14-04-2010, 22:16
Gratulacje dla Ciebie i żony :)

Skibek
14-04-2010, 22:29
A czemu nie chłopak? Mógłby wcześniej zacząć dźwigać statyw tatusiowi ;)
Nie było się na spatkaniach o świadomym planowaniu rodziny, coooo?

Psychotrop
14-04-2010, 22:31
nie powiem, że podobna do ciebie bo bym krzywdę córce wyrządził ;)

gratulację i wiele radości !

Skibek
14-04-2010, 22:35
nie powiem, że podobna do ciebie bo bym krzywdę córce wyrządził ;)

gratulację i wiele radości !

Hjehje, w Warszawie (gdzieś w Centrum) kiedyś mieszkała moja ciotka i tam chodził taki listonosz w czapce. To powiemCi, ze toczka w toczkę... Nie wiem jak to zrobiłeś, ale chyba CS5 masz, bo normalnie jakbym go teraz widział ;P

mini21
14-04-2010, 22:35
Już gratulowałem przez GG, ale jeszcze raz pogratuluję!

MARTINK
14-04-2010, 22:38
Gratulacje i rowniez wielu spokojnych nocy...

nem
14-04-2010, 22:41
Bład wagi, miało być 3.666 :)

Gratulację dla Ciebie i znacznie większe dla Małżonki. Powodzenia :)

edit: A Lena to Walentyna?

Marek Urbanowski
14-04-2010, 22:44
Gratulacje:)

arsiser
14-04-2010, 22:44
po prostu Lena :)

nem
14-04-2010, 22:47
po prostu Lena :)

A to nie wiedziałem, że takie imię jest obecne w Polsce. Na Ukrainie lata temu poznałem dziewczynę imieniem Lena - bardzo piękna osoba ze wszech miar. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia!

Andy_O
14-04-2010, 22:48
Gratulacje! Wykapany tatuś.

mikkay
14-04-2010, 22:49
Szczere gratulacje :)

shaddixx
14-04-2010, 23:25
Gratulacje po raz kolejny!

Wypijam właśnie zdrowie Twojej córy. Chlup!

GeparD
15-04-2010, 00:21
gratki :)

mOSAd
15-04-2010, 02:42
Oby rosła zdrowa i czarno-żółta!

arsiser
15-04-2010, 02:45
czarno żółta??????

shaddixx
15-04-2010, 03:14
arsi.. ty jeszcze trzeźwy?:D

Ekolog
15-04-2010, 07:13
Gratuluje i wszystkiego dobrego życze!

PaRaGaS
15-04-2010, 07:27
Nooo to teraz nas zasypiesz fotami. :mrgreen:
Gratuluję! Lena śliczne imię.

Dyziek
15-04-2010, 08:43
Gratulacje:)

domelmel
15-04-2010, 08:53
Gratulacje!

wonito
15-04-2010, 09:50
Gratulacje i jak najwięcej przespanych nocek ;)

frostic
15-04-2010, 09:55
No pięknie!
(za dzień lub dwa dołączę do Ciebie ;) )

arturherda
15-04-2010, 10:05
GRATULACJE! Lenka rośnij duża :)

gdeku86
15-04-2010, 11:19
Gratuluję! Mi kilka godzin temu urodził się bratanek:) Pora świętować:)

arsiser
15-04-2010, 13:29
No pięknie!
(za dzień lub dwa dołączę do Ciebie ;) )

powodzonka - przeżycie jest nie samowite :)

Robson_87
15-04-2010, 14:44
gratulacje ;-)

carac
15-04-2010, 15:03
gratuluję córki - to napisałem ja, tata... dwóch (a od lipca trzech) chłopaków. Zdrowia życzę :)

mycza
15-04-2010, 16:36
Gratuluję, niech się zdrowo chowa.

szymonvader
15-04-2010, 16:45
graty:)

fredek7
15-04-2010, 19:30
tylko pogratulować takiej córy

ASAHI
15-04-2010, 19:37
I ja się przyłaczam do gratulacji :-)
Niech rośnie zdrowo :-)

bukkake cowboys
15-04-2010, 22:10
gratuluje :)

yassiek
16-04-2010, 12:37
Gratulacje dla mamy i dla Ciebie!!! :grin:

Zetec
16-04-2010, 18:18
Dużo, dużo zdrowia życzę.
Zadowolenie i sen przyjdzie z czasem... :-)

linkil
16-04-2010, 18:27
czarno żółta??????

taka NIKONowa :D :p ;)


moje gratulacje :!: Niech zdrowo rosnie
pozdrowienia dla Malzonki :) i liczymy na wiecej zdjec Twojej nowej Modelki-Lenki :D

Mavok
16-04-2010, 19:19
Gratulacje niech zdrowo rośnie :D.

gregory_21
16-04-2010, 21:10
Najszczersze gratulacje dla dzielnej Mamy i szczęśliwego Taty ;)


zresztą oczki miała zamknięte :)

Jak 14 miesięcy temu urodziła się moja córka też nie mogłem ukryć wzruszenia.
Kiedy po porodzie kazano mi ją trzymać do powrotu żony z sali porodowej przypomniałem sobie, że rodzina prosiła o zdjęcie.
Też było ciemno, więc w komórce włączył się flesz a dziecko - mimo, iż miało zamknięte oczęta - prawie podskoczyło mi na rękach...

Otrząsnąłem się dopiero po jakimś miesiącu czasu, kiedy lekarka błagalnym tonem poprosiła, żebym przestał się obwiniać o spowodowanie ślepoty u córki, ponieważ pięknie wodzi wzrokiem za grzechotką ;)

treadstone
16-04-2010, 21:32
Gratulacje!

m3
16-04-2010, 22:52
Gratuluje :)

arsiser
17-04-2010, 17:31
Mam już 3 dni i jestem już w domku

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Dziękujemy wszystkim za miłe słowa.

stapa11
18-04-2010, 07:07
Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Lenki i jej mamy!

gilvhs
18-04-2010, 20:56
Gratuluję, niech zdrowo i szczęśliwie rośnie.
Wszystkiego dobrego na jak by nie patrzeć kolejnej ścieżce życia :)
Pozdrawiam

wilk325
19-04-2010, 08:59
Gratulacje!!!