Zobacz pełną wersję : teraz ja się pochwalę :)
Dziś o godzinie 18:22 zostałem ojcem
Córka Lena 56cm 3,665kg
10/10 punktów
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Noooo, najlepszego. Gratuluję tatuśku :)
Gratuluję! :)
Wyspanych nocek!
Gratulacje, niech rośnie zdrowo
ja też się dołączam do gratulacji:)
Sliczne imie. Gratulacje!
No to gratulacje, niech rośnie zdrowo.
Gratuluję
Swoją drogą flashem dziecku po oczach ? ;)
po ciemku ? nie dało rady inaczej - nie mam jeszcze d3s :D
zresztą oczki miała zamknięte :)
Dzięki wszystkim za gratki
Gratulacje! Córki są boskie ;-)
Pozdr.
mordimer
14-04-2010, 22:16
Gratulacje dla Ciebie i żony :)
A czemu nie chłopak? Mógłby wcześniej zacząć dźwigać statyw tatusiowi ;)
Nie było się na spatkaniach o świadomym planowaniu rodziny, coooo?
Psychotrop
14-04-2010, 22:31
nie powiem, że podobna do ciebie bo bym krzywdę córce wyrządził ;)
gratulację i wiele radości !
nie powiem, że podobna do ciebie bo bym krzywdę córce wyrządził ;)
gratulację i wiele radości !
Hjehje, w Warszawie (gdzieś w Centrum) kiedyś mieszkała moja ciotka i tam chodził taki listonosz w czapce. To powiemCi, ze toczka w toczkę... Nie wiem jak to zrobiłeś, ale chyba CS5 masz, bo normalnie jakbym go teraz widział ;P
Już gratulowałem przez GG, ale jeszcze raz pogratuluję!
Gratulacje i rowniez wielu spokojnych nocy...
Bład wagi, miało być 3.666 :)
Gratulację dla Ciebie i znacznie większe dla Małżonki. Powodzenia :)
edit: A Lena to Walentyna?
Marek Urbanowski
14-04-2010, 22:44
Gratulacje:)
po prostu Lena :)
A to nie wiedziałem, że takie imię jest obecne w Polsce. Na Ukrainie lata temu poznałem dziewczynę imieniem Lena - bardzo piękna osoba ze wszech miar. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia!
Gratulacje! Wykapany tatuś.
shaddixx
14-04-2010, 23:25
Gratulacje po raz kolejny!
Wypijam właśnie zdrowie Twojej córy. Chlup!
Oby rosła zdrowa i czarno-żółta!
shaddixx
15-04-2010, 03:14
arsi.. ty jeszcze trzeźwy?:D
Gratuluje i wszystkiego dobrego życze!
Nooo to teraz nas zasypiesz fotami. :mrgreen:
Gratuluję! Lena śliczne imię.
domelmel
15-04-2010, 08:53
Gratulacje!
Gratulacje i jak najwięcej przespanych nocek ;)
No pięknie!
(za dzień lub dwa dołączę do Ciebie ;) )
arturherda
15-04-2010, 10:05
GRATULACJE! Lenka rośnij duża :)
Gratuluję! Mi kilka godzin temu urodził się bratanek:) Pora świętować:)
No pięknie!
(za dzień lub dwa dołączę do Ciebie ;) )
powodzonka - przeżycie jest nie samowite :)
Robson_87
15-04-2010, 14:44
gratulacje ;-)
gratuluję córki - to napisałem ja, tata... dwóch (a od lipca trzech) chłopaków. Zdrowia życzę :)
Gratuluję, niech się zdrowo chowa.
szymonvader
15-04-2010, 16:45
graty:)
tylko pogratulować takiej córy
I ja się przyłaczam do gratulacji :-)
Niech rośnie zdrowo :-)
bukkake cowboys
15-04-2010, 22:10
gratuluje :)
Gratulacje dla mamy i dla Ciebie!!! :grin:
Dużo, dużo zdrowia życzę.
Zadowolenie i sen przyjdzie z czasem... :-)
czarno żółta??????
taka NIKONowa :D :p ;)
moje gratulacje :!: Niech zdrowo rosnie
pozdrowienia dla Malzonki :) i liczymy na wiecej zdjec Twojej nowej Modelki-Lenki :D
Gratulacje niech zdrowo rośnie :D.
gregory_21
16-04-2010, 21:10
Najszczersze gratulacje dla dzielnej Mamy i szczęśliwego Taty ;)
zresztą oczki miała zamknięte :)
Jak 14 miesięcy temu urodziła się moja córka też nie mogłem ukryć wzruszenia.
Kiedy po porodzie kazano mi ją trzymać do powrotu żony z sali porodowej przypomniałem sobie, że rodzina prosiła o zdjęcie.
Też było ciemno, więc w komórce włączył się flesz a dziecko - mimo, iż miało zamknięte oczęta - prawie podskoczyło mi na rękach...
Otrząsnąłem się dopiero po jakimś miesiącu czasu, kiedy lekarka błagalnym tonem poprosiła, żebym przestał się obwiniać o spowodowanie ślepoty u córki, ponieważ pięknie wodzi wzrokiem za grzechotką ;)
treadstone
16-04-2010, 21:32
Gratulacje!
Mam już 3 dni i jestem już w domku
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)
Dziękujemy wszystkim za miłe słowa.
Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Lenki i jej mamy!
Gratuluję, niech zdrowo i szczęśliwie rośnie.
Wszystkiego dobrego na jak by nie patrzeć kolejnej ścieżce życia :)
Pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.