GeparD
14-04-2010, 14:43
Nie wiem gdzie szukac wynnych ;)
Ostatnio bardzo czesto przegladam i udzielam sie na forum za pomoca Tapatalk na iPhone i zauwazylem pare niedociagniec, bledow, sam nie wie jak to nazwac bo nie mam jak porownac gdyz uzywam jak na razie tylko do czytania tego forum.
Ale do sedna...
Najczesciej korzystam z zakladki Latest (Unread Posts)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img688.imageshack.us/img688/4285/img0016u.png)
i pytanie, dlaczego jak przeczytam jakis watek i wroce do tej zakladki i jak odswieżę to ten watek dalej laduje w Unread Posts, mimo iz nikt nic nie dodal?
Teraz druga sprawa to czytanie PW, kiedy probuje otworzyc jakas prywatna wiadomosc dostaje bardzo dziwnie brzmiacy blad, mowiacy o zamknietym forum:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img714.imageshack.us/img714/3394/img0014o.png)
I ogolne pytanie, czy powyzsze bledy sa spowodowane pluginem tego forum czy mam raczej szukac rozwiazania ze strony autora Taptalk?
Moze jednak warto zostawic otwarty ten: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137987 watek by dodawac swoje komentarze takie jak np ten?
Ostatnio bardzo czesto przegladam i udzielam sie na forum za pomoca Tapatalk na iPhone i zauwazylem pare niedociagniec, bledow, sam nie wie jak to nazwac bo nie mam jak porownac gdyz uzywam jak na razie tylko do czytania tego forum.
Ale do sedna...
Najczesciej korzystam z zakladki Latest (Unread Posts)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img688.imageshack.us/img688/4285/img0016u.png)
i pytanie, dlaczego jak przeczytam jakis watek i wroce do tej zakladki i jak odswieżę to ten watek dalej laduje w Unread Posts, mimo iz nikt nic nie dodal?
Teraz druga sprawa to czytanie PW, kiedy probuje otworzyc jakas prywatna wiadomosc dostaje bardzo dziwnie brzmiacy blad, mowiacy o zamknietym forum:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img714.imageshack.us/img714/3394/img0014o.png)
I ogolne pytanie, czy powyzsze bledy sa spowodowane pluginem tego forum czy mam raczej szukac rozwiazania ze strony autora Taptalk?
Moze jednak warto zostawic otwarty ten: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137987 watek by dodawac swoje komentarze takie jak np ten?