PDA

Zobacz pełną wersję : House z 5d MkII



R
13-04-2010, 18:05
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815



no to nikon z pewnoscia zrobi celna riposte... wznowia produkcje misia uszatka metoda poklatkowa przy pomocy swoich produktow...

statler
13-04-2010, 18:29
teraz tylko filmu pełnometrażowego czekać;)

grudzinsky
13-04-2010, 18:30
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815



no to nikon z pewnoscia zrobi celna riposte... wznowia produkcje misia uszatka metoda poklatkowa przy pomocy swoich produktow...

mnie sie wydaje, ze Nikon zostanie wykorzystany do nakrecenia drugiej czesci Avatara ;)

bulinko
13-04-2010, 18:31
Jeżeli finałowy odcinek to nr.17 to wiem dlaczego tak długo trzeba na niego czekać^^
A tak na serio to jestem ciekaw jak to wyjdzie i czy będzie się różnił obrazem od innych.

grycon
13-04-2010, 18:35
nikon nic nie zrobi, w Łódzkim Semaforze ćwiczą i produkują już materiały m.in na wspomnianym uszatku, używając dokładnie tego aparatu (canon)

frostic
13-04-2010, 18:44
pora na zmianę systemu...



;)

Andy_O
13-04-2010, 18:49
Jaki aparat takie zastosowania ;-) (http://www.nikon.com/about/news/2009/1221_NASA-D3S_01.htm)

Muszę się jednak zgodzić, że 5dmkII jest najlepszym video - rekorderem (kamerą?) wśród DSLR.
Kiedy tylko znudzi mi się fotografowanie, natychmiast go nabędę :-)

di_
13-04-2010, 19:32
Jeżeli finałowy odcinek to nr.17 to wiem dlaczego tak długo trzeba na niego czekać^^
A tak na serio to jestem ciekaw jak to wyjdzie i czy będzie się różnił obrazem od innych.
17 nie był ostatni. :P Sam się zastanawiam czemu miesiąc przerwy sobie zrobili. Ale teraz już wszystko będzie na bieżąco. Kolejny odcinek za tydzień ;)

Rafał_Sz
13-04-2010, 19:35
To producent też się nażarł Vicodinu? :)

grudzinsky
13-04-2010, 19:38
Jaki aparat takie zastosowania ;-) (http://www.nikon.com/about/news/2009/1221_NASA-D3S_01.htm)



hue hue :mrgreen:

ALF
13-04-2010, 21:17
Czy to cudo dzieci też przewija? ;)

gilvhs
13-04-2010, 21:51
To już przynajmniej wiemy, że canon nie robi dobrych zdjęć, tylko dobre filmy kręci. Do zdjęć pozostanie Nikon. ;)

gtad
13-04-2010, 21:53
Czy to cudo dzieci też przewija? ;)

Oooo, jeśli tak by było, to miałbym w domu argument do zakupu tej puszki :).

ALF
13-04-2010, 22:04
No właśnie...ja pod tym kątem ;)

gtad
13-04-2010, 22:05
No właśnie...ja pod tym kątem ;)

No, baaa ... wiem ;):)

Nemeth
14-04-2010, 02:30
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815


(...)

"(...) pewien problem stanowiło ustawianie ostrości (...)"...

;)

Siupes
14-04-2010, 02:40
no to pojawia sie niedlugo ogloszenia, mam kanona, nakrece serial za 100 pln plus kanapki ;)

hawk
14-04-2010, 11:51
"(...) pewien problem stanowiło ustawianie ostrości (...)"...

;)

Swego czasu pojawiło się nawet nowe logo Canona.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/04/89821880afrEiXOvCanonBlur-1.jpg
źródło (http://i.pbase.com/o3/69/84269/1/89821880.afrEiXOv.CanonBlur.jpg)

Krzysq
14-04-2010, 12:19
Ale 17 odcinek dopiero będzie ;)
2010-04-19 6x17 Knight Fall
2010-04-26 6x18 Open and Shut
2010-05-03 6x19 The Choice
2010-05-10 6x20 Baggage

marszull
14-04-2010, 12:31
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)

hostman22
14-04-2010, 15:59
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)

Na AXN..??

marki
14-04-2010, 17:06
na AXN leci 5 sezon w stanach 6 i tam w poniedziałek był odcinek s06e16, można z torrentów ściągać :)

pzdr

marszull
14-04-2010, 17:08
Na AXN..??

na Fox4 ale w usa
jak napisal marki w poniedzialek byl 16 odcinek 6 sezonu

hostman22
14-04-2010, 21:52
można z torrentów ściągać :)


a chciałem ograniczyć ten proceder (^^), ciekawe co w końcu zrobi TVP2..??
P.s To ja tylko czekam kiedy następny odcinek CSI:miami będzie nakręcony nikonem ;)

adrian
15-04-2010, 08:20
W sumie nie ma się co dziwić, chociaż filmowanie aparatem w porównaniu z profi kamerą to chyba droga przez mękę, co nie zmienia faktu, że to co wypluwa mk2 może spowodować opad szczęki ;-)

inzynierwdepresji
15-04-2010, 09:04
chociaż filmowanie aparatem w porównaniu z profi kamerą to chyba droga przez mękę
chyba jednak nie...
http://www.dslrnewsshooter.com/2009/09/27/tv-cameraman-matt-jasper-unboxes-and-rigs-up-his-new-7d/

adrian
15-04-2010, 09:53
chyba jednak nie...
http://www.dslrnewsshooter.com/2009/09/27/tv-cameraman-matt-jasper-unboxes-and-rigs-up-his-new-7d/

Hehe, no nieźle ;-)

frostic
15-04-2010, 10:10
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)

Tak, czytałem scenariusz...
To ten odcinek w którym House okazuje się być kobietą, a całą ściemę z bólem nogi wymyślił, żeby dobrać się w końcu do bokserek Wilsona. Niestety ten z kolei jest agentem wrogiego wywiadu, którego zadaniem było poznanie tajemnicy mózgu Housa, będącego brakującym ogniwem na drodze do stworzenia nowej broni masowego zmrożenia. W ostatniej scenie agent Wilson przeżyje załamanie nerwowe, po tym jak dowie się, że wszystkie genialne diagnozy jego cel kopiował ze znanego serialu komediowego Scrubs (Hoży Doktorzy), a tym samym całe poświęcenie okazało się daremne. Na osłodę zostaje mu to, iż cały Świat kojarzył go będzie z imieniem przyjaciela pewnego rozbitka, który tak naprawde był piłką do siatkówki.
No, ale to już zupełnie inny film, drogie dzieci...

FHR
15-04-2010, 10:18
Skoro już jesteśmy przy filmowaniu za pomocą 5D, to przy okazji taki link (o ile jeszcze go na forum nie było): http://vimeo.com/10570139

nem
15-04-2010, 13:42
Skoro już jesteśmy przy filmowaniu za pomocą 5D, to przy okazji taki link (o ile jeszcze go na forum nie było): http://vimeo.com/10570139

No, świetne! A tutaj backstage:
http://www.usa.canon.com/dlc/controller?act=GetArticleAct&articleID=3410

marszull
10-05-2010, 17:47
w ramach ciekawostki fragment odcinka
http://www.youtube.com/watch?v=yAaZZQhuyMo&feature=player_embedded#!

PS no ze ostatni w 6 sezonie, odcinek Dr House nakrecony zostal canonem 5 II :-)

velaskez
10-05-2010, 17:53
ale o co kaman?

Dla wielbicieli House'a :twisted:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img108.imageshack.us/img108/5547/b4pdvd072si4.jpg)

Paweł Kania
10-05-2010, 17:53
Że cały odcinek zostal nakręcony 5dmII.

velaskez
10-05-2010, 18:00
Ale jest to gdzieś napisane...? Czy tylko takie domysły macie...

Przemek Paśnik
10-05-2010, 18:06
http://optyczne.pl/2861-nowo%C5%9B%C4%87-Dr._House_kr%C4%99cony_Canonem_5D_Mark_II.html informacja z 14 kwietnia

frostic
10-05-2010, 18:19
krótkie ujęcia, często gubi ostrość (że niby taki celowy zamysł) - no tak... to może być Canon ;)

tgollob_jamessuchar
11-05-2010, 21:01
alee lipa xD na moje wygląda to słabo ;) ale to moja opinia