Zobacz pełną wersję : House z 5d MkII
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815
no to nikon z pewnoscia zrobi celna riposte... wznowia produkcje misia uszatka metoda poklatkowa przy pomocy swoich produktow...
teraz tylko filmu pełnometrażowego czekać;)
grudzinsky
13-04-2010, 18:30
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815
no to nikon z pewnoscia zrobi celna riposte... wznowia produkcje misia uszatka metoda poklatkowa przy pomocy swoich produktow...
mnie sie wydaje, ze Nikon zostanie wykorzystany do nakrecenia drugiej czesci Avatara ;)
Jeżeli finałowy odcinek to nr.17 to wiem dlaczego tak długo trzeba na niego czekać^^
A tak na serio to jestem ciekaw jak to wyjdzie i czy będzie się różnił obrazem od innych.
nikon nic nie zrobi, w Łódzkim Semaforze ćwiczą i produkują już materiały m.in na wspomnianym uszatku, używając dokładnie tego aparatu (canon)
pora na zmianę systemu...
;)
Jaki aparat takie zastosowania ;-) (http://www.nikon.com/about/news/2009/1221_NASA-D3S_01.htm)
Muszę się jednak zgodzić, że 5dmkII jest najlepszym video - rekorderem (kamerą?) wśród DSLR.
Kiedy tylko znudzi mi się fotografowanie, natychmiast go nabędę :-)
Jeżeli finałowy odcinek to nr.17 to wiem dlaczego tak długo trzeba na niego czekać^^
A tak na serio to jestem ciekaw jak to wyjdzie i czy będzie się różnił obrazem od innych.
17 nie był ostatni. :P Sam się zastanawiam czemu miesiąc przerwy sobie zrobili. Ale teraz już wszystko będzie na bieżąco. Kolejny odcinek za tydzień ;)
Rafał_Sz
13-04-2010, 19:35
To producent też się nażarł Vicodinu? :)
grudzinsky
13-04-2010, 19:38
Jaki aparat takie zastosowania ;-) (http://www.nikon.com/about/news/2009/1221_NASA-D3S_01.htm)
hue hue :mrgreen:
Czy to cudo dzieci też przewija? ;)
To już przynajmniej wiemy, że canon nie robi dobrych zdjęć, tylko dobre filmy kręci. Do zdjęć pozostanie Nikon. ;)
Czy to cudo dzieci też przewija? ;)
Oooo, jeśli tak by było, to miałbym w domu argument do zakupu tej puszki :).
No właśnie...ja pod tym kątem ;)
No właśnie...ja pod tym kątem ;)
No, baaa ... wiem ;):)
http://www.fotografuj.pl/News/Finalowy_odcinek_serialu_Dr_House_nakrecony_zostal _EOS_em_5D_Mark_II/id/3815
(...)
"(...) pewien problem stanowiło ustawianie ostrości (...)"...
;)
no to pojawia sie niedlugo ogloszenia, mam kanona, nakrece serial za 100 pln plus kanapki ;)
"(...) pewien problem stanowiło ustawianie ostrości (...)"...
;)
Swego czasu pojawiło się nawet nowe logo Canona.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/04/89821880afrEiXOvCanonBlur-1.jpg
źródło (http://i.pbase.com/o3/69/84269/1/89821880.afrEiXOv.CanonBlur.jpg)
Ale 17 odcinek dopiero będzie ;)
2010-04-19 6x17 Knight Fall
2010-04-26 6x18 Open and Shut
2010-05-03 6x19 The Choice
2010-05-10 6x20 Baggage
marszull
14-04-2010, 12:31
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)
hostman22
14-04-2010, 15:59
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)
Na AXN..??
na AXN leci 5 sezon w stanach 6 i tam w poniedziałek był odcinek s06e16, można z torrentów ściągać :)
pzdr
marszull
14-04-2010, 17:08
Na AXN..??
na Fox4 ale w usa
jak napisal marki w poniedzialek byl 16 odcinek 6 sezonu
hostman22
14-04-2010, 21:52
można z torrentów ściągać :)
a chciałem ograniczyć ten proceder (^^), ciekawe co w końcu zrobi TVP2..??
P.s To ja tylko czekam kiedy następny odcinek CSI:miami będzie nakręcony nikonem ;)
W sumie nie ma się co dziwić, chociaż filmowanie aparatem w porównaniu z profi kamerą to chyba droga przez mękę, co nie zmienia faktu, że to co wypluwa mk2 może spowodować opad szczęki ;-)
inzynierwdepresji
15-04-2010, 09:04
chociaż filmowanie aparatem w porównaniu z profi kamerą to chyba droga przez mękę
chyba jednak nie...
http://www.dslrnewsshooter.com/2009/09/27/tv-cameraman-matt-jasper-unboxes-and-rigs-up-his-new-7d/
chyba jednak nie...
http://www.dslrnewsshooter.com/2009/09/27/tv-cameraman-matt-jasper-unboxes-and-rigs-up-his-new-7d/
Hehe, no nieźle ;-)
ale finalowy odcinek to 22 (help me)
i nie 17 odcinek tylko 17 maja ;-)
Tak, czytałem scenariusz...
To ten odcinek w którym House okazuje się być kobietą, a całą ściemę z bólem nogi wymyślił, żeby dobrać się w końcu do bokserek Wilsona. Niestety ten z kolei jest agentem wrogiego wywiadu, którego zadaniem było poznanie tajemnicy mózgu Housa, będącego brakującym ogniwem na drodze do stworzenia nowej broni masowego zmrożenia. W ostatniej scenie agent Wilson przeżyje załamanie nerwowe, po tym jak dowie się, że wszystkie genialne diagnozy jego cel kopiował ze znanego serialu komediowego Scrubs (Hoży Doktorzy), a tym samym całe poświęcenie okazało się daremne. Na osłodę zostaje mu to, iż cały Świat kojarzył go będzie z imieniem przyjaciela pewnego rozbitka, który tak naprawde był piłką do siatkówki.
No, ale to już zupełnie inny film, drogie dzieci...
Skoro już jesteśmy przy filmowaniu za pomocą 5D, to przy okazji taki link (o ile jeszcze go na forum nie było): http://vimeo.com/10570139
Skoro już jesteśmy przy filmowaniu za pomocą 5D, to przy okazji taki link (o ile jeszcze go na forum nie było): http://vimeo.com/10570139
No, świetne! A tutaj backstage:
http://www.usa.canon.com/dlc/controller?act=GetArticleAct&articleID=3410
marszull
10-05-2010, 17:47
w ramach ciekawostki fragment odcinka
http://www.youtube.com/watch?v=yAaZZQhuyMo&feature=player_embedded#!
PS no ze ostatni w 6 sezonie, odcinek Dr House nakrecony zostal canonem 5 II :-)
velaskez
10-05-2010, 17:53
ale o co kaman?
Dla wielbicieli House'a :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img108.imageshack.us/img108/5547/b4pdvd072si4.jpg)
Paweł Kania
10-05-2010, 17:53
Że cały odcinek zostal nakręcony 5dmII.
velaskez
10-05-2010, 18:00
Ale jest to gdzieś napisane...? Czy tylko takie domysły macie...
Przemek Paśnik
10-05-2010, 18:06
http://optyczne.pl/2861-nowo%C5%9B%C4%87-Dr._House_kr%C4%99cony_Canonem_5D_Mark_II.html informacja z 14 kwietnia
krótkie ujęcia, często gubi ostrość (że niby taki celowy zamysł) - no tak... to może być Canon ;)
tgollob_jamessuchar
11-05-2010, 21:01
alee lipa xD na moje wygląda to słabo ;) ale to moja opinia
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.