PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję forumowiczów z Chorzowa



Marta Baranowska
11-04-2010, 23:59
Witam,
Wraz z forumowiczką wojenka poszukujemy noclegu na DCDC Chorzów 2o1o KLIK (http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/otwieramy-sezon-dcdc-2010-ruszaja-zapisy) w dniach 31 IV-2 V W raz z nami Madżinka (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=111091) proszę o kontakt na priv

Pozdrawiam
Marta Baranowska

badi
12-04-2010, 00:39
rownie dobrze mozecie brac katowice, dojazd 10 minut ;]

szukacie kogos kto was przenocuje czy cos poleci?

Marta Baranowska
12-04-2010, 16:35
rownie dobrze mozecie brac katowice, dojazd 10 minut ;]

szukacie kogos kto was przenocuje czy cos poleci?

iii przenocuje :P

nem
12-04-2010, 22:39
Jak się nie boicie kawalera, to zapraszam do mnie (dojazd do centrum Chorzowa to tramwajem 20 minut, taksówką pięć). Trzeba swoje śpiwory przywlec (moje serce nie wytrzyma spania z dwoma niewiastami w jednym łóżku). Osobny pokój i kibel jest :)

badi
12-04-2010, 22:54
ja moge pogadac, ale jak to sie mowi nie mieszkam sam. watpie czy cale 3 dni da rade, ale 1-2 moge zobaczyc ;)

nem
12-04-2010, 22:55
Michale, Ty nocujesz Madżinkę :D

Wojenka
12-04-2010, 23:25
My się kawalerów nie boimy,bośmy les rodzinka ;)
Dziękujemy za przygarnięcie.

Marta Baranowska
12-04-2010, 23:26
Wysyłam nr tel na pm ;]

Marta Baranowska
28-04-2010, 02:33
Czy ktoś może wie co się dzieje z userem nem?

thorcik
28-04-2010, 10:30
Dostał zawału na myśl o Madżince ;oD

Psychotrop
28-04-2010, 11:44
Czy ktoś może wie co się dzieje z userem nem?

# Ostatnio Aktywny: 23-04-2010 00:59

no ale jak masz tel. to dzwoń ....

p.s.
to w chorzowskim parku, gdzie zoo, lunapark, obserwatorium ?

się właśnie wybieram na jeden dzień w łikend majowy, a nie wiedziałem o tej imprezie :)

Marta Baranowska
28-04-2010, 22:39
Właśnie o to chodzi że nie mam nr tel! :((

może inaczej zapytam czy ktoś zna jakiś tani nocleg, i żeby można mieć PSA?????????

pilnie prosze o odpowiedź :( bo wszystko się sypie :((((

klik (http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/dcdc-chorzow-informacje)

Psychotrop
28-04-2010, 23:26
Marta
noclegu nie znam ...
ale poślę ci na PW mój tel. - na 90% będę w niedzielę 2 maja, bo lubię takie imprezy :)

Swearengen
30-04-2010, 09:30
Poszło PW.

Pozdrawiam

Angarel
30-04-2010, 19:42
Ja też może się pojawię. Pytanko natury sprzętowej czy ktoś bedzie wstanie pożyczyć na czas imprezy coś długiego z VR?

Marta Baranowska
30-04-2010, 22:58
dzięki za odzew :))

Wojenka
02-05-2010, 23:23
Madżinka wymiotła :D
Był ktoś w końcu?

ZgReDoL
02-05-2010, 23:33
Zgłaszam sie ja byłem, ale tylko 1 maja. Marty i Madzinki niestety nie widziałem.
Pare gniotków poczyniłem.....

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=142432

Moze inni by tez sie pochwalili, paru fotków widziałem, a zdjec zadnych nima!!!

Wojenka
03-05-2010, 00:08
Marty niestety nie było,byłam tylko ja z Madżinką ;)