Zobacz pełną wersję : Poszukuję forumowiczów z Chorzowa
Marta Baranowska
11-04-2010, 23:59
Witam,
Wraz z forumowiczką wojenka poszukujemy noclegu na DCDC Chorzów 2o1o KLIK (http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/otwieramy-sezon-dcdc-2010-ruszaja-zapisy) w dniach 31 IV-2 V W raz z nami Madżinka (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=111091) proszę o kontakt na priv
Pozdrawiam
Marta Baranowska
rownie dobrze mozecie brac katowice, dojazd 10 minut ;]
szukacie kogos kto was przenocuje czy cos poleci?
Marta Baranowska
12-04-2010, 16:35
rownie dobrze mozecie brac katowice, dojazd 10 minut ;]
szukacie kogos kto was przenocuje czy cos poleci?
iii przenocuje :P
Jak się nie boicie kawalera, to zapraszam do mnie (dojazd do centrum Chorzowa to tramwajem 20 minut, taksówką pięć). Trzeba swoje śpiwory przywlec (moje serce nie wytrzyma spania z dwoma niewiastami w jednym łóżku). Osobny pokój i kibel jest :)
ja moge pogadac, ale jak to sie mowi nie mieszkam sam. watpie czy cale 3 dni da rade, ale 1-2 moge zobaczyc ;)
Michale, Ty nocujesz Madżinkę :D
My się kawalerów nie boimy,bośmy les rodzinka ;)
Dziękujemy za przygarnięcie.
Marta Baranowska
12-04-2010, 23:26
Wysyłam nr tel na pm ;]
Marta Baranowska
28-04-2010, 02:33
Czy ktoś może wie co się dzieje z userem nem?
Dostał zawału na myśl o Madżince ;oD
Psychotrop
28-04-2010, 11:44
Czy ktoś może wie co się dzieje z userem nem?
# Ostatnio Aktywny: 23-04-2010 00:59
no ale jak masz tel. to dzwoń ....
p.s.
to w chorzowskim parku, gdzie zoo, lunapark, obserwatorium ?
się właśnie wybieram na jeden dzień w łikend majowy, a nie wiedziałem o tej imprezie :)
Marta Baranowska
28-04-2010, 22:39
Właśnie o to chodzi że nie mam nr tel! :((
może inaczej zapytam czy ktoś zna jakiś tani nocleg, i żeby można mieć PSA?????????
pilnie prosze o odpowiedź :( bo wszystko się sypie :((((
klik (http://www.latajacepsy.pl/aktualnosci/dcdc-chorzow-informacje)
Psychotrop
28-04-2010, 23:26
Marta
noclegu nie znam ...
ale poślę ci na PW mój tel. - na 90% będę w niedzielę 2 maja, bo lubię takie imprezy :)
Swearengen
30-04-2010, 09:30
Poszło PW.
Pozdrawiam
Ja też może się pojawię. Pytanko natury sprzętowej czy ktoś bedzie wstanie pożyczyć na czas imprezy coś długiego z VR?
Marta Baranowska
30-04-2010, 22:58
dzięki za odzew :))
Madżinka wymiotła :D
Był ktoś w końcu?
Zgłaszam sie ja byłem, ale tylko 1 maja. Marty i Madzinki niestety nie widziałem.
Pare gniotków poczyniłem.....
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=142432
Moze inni by tez sie pochwalili, paru fotków widziałem, a zdjec zadnych nima!!!
Marty niestety nie było,byłam tylko ja z Madżinką ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.