Zobacz pełną wersję : czyszczenie matrycy
thomasstg
24-11-2006, 03:27
witam mam pytanie. Kupilem izopropanol, i czym teraz mam wyczyscic matryce, jakies pytyczki nasaczyc izopropanolem czy co zrobic?. Prosze o odp.
Pozdrawiam
witam mam pytanie. Kupilem izopropanol, i czym teraz mam wyczyscic matryce, jakies pytyczki nasaczyc izopropanolem czy co zrobic?. Prosze o odp.
Pozdrawiam
Użyj opcji "Szukaj".
Poczytaj tutaj (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=7587)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.