PDA

Zobacz pełną wersję : czyszczenie matrycy



thomasstg
24-11-2006, 03:27
witam mam pytanie. Kupilem izopropanol, i czym teraz mam wyczyscic matryce, jakies pytyczki nasaczyc izopropanolem czy co zrobic?. Prosze o odp.
Pozdrawiam

Ark
24-11-2006, 07:04
witam mam pytanie. Kupilem izopropanol, i czym teraz mam wyczyscic matryce, jakies pytyczki nasaczyc izopropanolem czy co zrobic?. Prosze o odp.
Pozdrawiam

Użyj opcji "Szukaj".

CAT
24-11-2006, 07:52
Poczytaj tutaj (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=7587)