Zobacz pełną wersję : opis MENU ustawień dla D300s
krzycho1235
10-04-2010, 13:58
Witam wszystkich,
czy ktoś może spotkał się z zestawienie (opisem) MENU ustawień dla D300s. Chodzi mi o takie kompletne zestawienie ustawień MENU aparatu, coś takiego bez opisu co do czego służy, tak jak jest to opisane w instrukcji
Mariusz888
10-04-2010, 14:10
krzycho1235
co do czego służy, tak jak jest to opisane w instrukcji
:roll: chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie gdzie już się z tym spotkałeś :roll:
krzycho1235
10-04-2010, 14:19
krzycho1235
:roll: chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie gdzie już się z tym spotkałeś :roll:
oj trzeba czytać wątek postu ze zrozumieniem :) ... wiem ze jest wszystko w instrukcji, ale jest to na setkach stron, a ja poszukuje całości zestawienie MENU a nie jego opisu , tylko tyle albo aż tyle
Mariusz888
10-04-2010, 14:25
Ale jest jeszcze skrócona instrukcja obsługi a cały spis menu bez opisu jest na początku instrukcji więc wynika z tego że to tego szukasz... ;) w większości instrukcji nazywa się to "Przewodnik po menu" i znajduje się za spisem treści ;)
krzycho1235
10-04-2010, 14:30
Dzięki Mariusz888 za podpowiedz, ale nie o to chodzi o skróconą instrukcje, którą też mam.
Mariusz888
10-04-2010, 14:32
Ale zajrzyj do normalnej instrukcji - tam za spisem treści jest przewodnik po menu gdzie są powypisywane wszystkie funkcje w menu bez opisu - wydaje mi się że to tegu szukasz - nie mam instrukcji do D300s ale sprawdziłem np w instrukcji do D700 i D3 i tam to tak jest zrobione :)
krzycho1235
10-04-2010, 15:20
Niestety takiego zestawienia całości ustawień MENU dla D300s bez opisu nie ma w instrukcji, liczyłem ze możne ktoś w necie z czymś takim się spotkał, mi się nie udało :]
znaczy, niestety trzeba czytać, czytać, czytać ... samo nie przyjdzie :mrgreen:
Tak z ciekawości zapytam po co Ci takie zestawienie?
hostman22
10-04-2010, 16:52
Niestety takiego zestawienia całości ustawień MENU dla D300s bez opisu nie ma w instrukcji, liczyłem ze możne ktoś w necie z czymś takim się spotkał, mi się nie udało :]
chodzi Tobie o to jak ustawić dane funkcje aparatu pod dany typ fotografii ?? (jak np do d300)
http://www.dpreview.com/reviews/nikond300s/page10.asp
krzycho1235
10-04-2010, 18:36
Dzięki tomitom, prawie o to chodzi, choć nie jest MENU po naszemu;)
prawie jeszcze kilka lat i wszyscy będziemy płacić po hamerykańsku, gadać po hamerykańsku i pier.. po hamerykańsku ;)
zobacz w dziale testy na optyczne.pl czy na fotopolis.pl może w teście d700 u naszych jest rozpiska menu
Witam
Nie jestem pewien, czy o to Ci chodzi, ale ja mam do D300 więc powinny być dość podobne. Napisz na PW, to Ci podeślę. Jest to w formacie Excela i po polsku. Jest to przerobiona wersja tego: Klik (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=895983&postcount=24)
Może się przyda po małych przeróbkach.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.