PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga -nowe forum panoramiczne!



Nikoforumowicz
23-11-2006, 22:30
[/URL]
Uprzejmie informuję wszystkich forumowiczów o bardzo ciekawym forum poświęconym zdjęciom panoramicznym. Forum prowadzone jest przez kompetentnego admina. Można się wiele nauczyć i zaprezentować swoje prace. W imieniu członków forum zapraszam wszystkich Nikoniarzy.
[URL]http://vr360.pl/ (http://vr360.pl/)

zkrzysztof
24-11-2006, 23:00
Dzięki za zaproszenie i link.:)

Jarko_wawa
01-12-2006, 10:14
Juz mam w "ulubionych" :)
Dzieki za informacje

Pozdrawiam
Jarek

alexkoz
01-12-2006, 10:27
jest już w ulubionych od kilu dni :)