Nikoforumowicz
23-11-2006, 22:30
[/URL]
Uprzejmie informuję wszystkich forumowiczów o bardzo ciekawym forum poświęconym zdjęciom panoramicznym. Forum prowadzone jest przez kompetentnego admina. Można się wiele nauczyć i zaprezentować swoje prace. W imieniu członków forum zapraszam wszystkich Nikoniarzy.
[URL]http://vr360.pl/ (http://vr360.pl/)
Uprzejmie informuję wszystkich forumowiczów o bardzo ciekawym forum poświęconym zdjęciom panoramicznym. Forum prowadzone jest przez kompetentnego admina. Można się wiele nauczyć i zaprezentować swoje prace. W imieniu członków forum zapraszam wszystkich Nikoniarzy.
[URL]http://vr360.pl/ (http://vr360.pl/)