PDA

Zobacz pełną wersję : Kursy - akademia nikona



prezesr
07-04-2010, 19:53
Witam, czy ktokolwiek z was uczestniczył z kursów oferowanych na stronie Nikon Polska, a dokładnie Akademia Nikona. Zastanawiam się nad uczestnictwem w kursie obsługi programu Nikon Capture NX2, kurs trwa 8 godzin i jego koszt wynosi niestety, ale aż 500,- Zastanawiam się czy warto. Bardzo porszę o wasze opinie.

maniek750
07-04-2010, 20:56
Powiem szczerze ze osobiscie nie bylem na takim kursie organizowanym przez Akademie nikona. I nie dalbym tyle kasy za kurs NX! Za podobna kase wolabym zinwestowac w kurs fotoshop'a ;-) Taki jest moje zdanie.

Bory$
07-04-2010, 21:56
Myślę, że także wolałbym kurs Photoshop. Szukam kogoś, kto mógłby coś takiego poprowadzić w okolica Łodzi lub Warszawy.

jamirq
08-04-2010, 15:58
nie warto. za to masz juz cnxa a instrukcja jest na prawde dobra i nic wiecej niz z niej sie nie dowiesz na takim kursie

roBEERcik
08-04-2010, 16:15
Nie warto tyle wydawać, lepiej dołóż do jakiegoś szkiełka, statywu itp.

maniek750
08-04-2010, 16:26
Dobrze gada polac mu ;-)

admin
08-04-2010, 19:40
Nie wiem czy Pawel Duma jest lepszym wykladowca niz Wiktor Sobolewski w tym zakresie, bo to co zobaczylismy podczas jednej z prezentacji na warsztatach bylo poprostu zenujace... 500 zlotych... Rany boskie...

prezesr
08-04-2010, 22:16
Dzięki serdeczne za wasze opinie!

manfred
03-06-2012, 11:51
Byłem na Akademii Nikona dotyczącą CLS a raczej tego jak używać lampę błyskową na i poza aparatem. Kurs dla całkowitych amatorów zaczynających od wyszukania w menu gdzie "to" się ustawia. Dużo mowy o świetle ale jak dla mnie mało co interesujące. Na zewnątrz byliśmy dokładnie 10 minut. Podsumowanie pieniadze wyrzucone w błoto a mogłem sobie za to filtr pol kupić.

syn_ara
14-11-2015, 10:55
witam,
mam pytanie odnosnie organizowanych przez Nikona kursow/warsztatow. Czy to sa godne polecenia zajecia czy obrandowana cena nieadekwatna do rezultatów?

Migaw
11-01-2016, 15:30
Witajcie.
Proszę o pomoc kogoś z Wrocławia lub okolic mogącego wypowiedzieć się na temat kursu fotograficznego organizowanego właśnie we Wro prze kursfoto.pl? Zamierzam odbyć styczniowy kurs fotografii od podstaw realizowany właśnie przez tą grupę, ale nie wiem czy warto. Będę wdzięczny za informacje.
Pozdro dla wszystkich Nikoniarzy i nie tylko.

jarek92
24-01-2016, 18:05
Z Akademii jeszcze nie korzystałem, choć ciągle się nad tym zastanawiam. Obecnie zapisałem się na kursy do https://www.szerokikadr.pl/ - również "dziecko" nikona. Póki co jestem bardzo zadowolony.

jarmer
31-01-2016, 10:29
Byłem na Akademii 'Fotografia nocna", wykład był ok, a i sama praktyka na mieście też swoje robi, a do tego masz możliwość testów sprzętu Nikona. Ogólnie polecam.

spiritus
08-02-2016, 15:15
Możecie przyznać mi złoty rydel za odkopanie tematu- nie pogardzę :D

Jednak chciałbym się dowiedzieć bez zakładania nowego tematu czy warto brać udział w warsztatach akademii nikona. Zastanawiam się nad kursem dot. fotografii produktowej (lub ślubnej), interesują mnie oba te tematy. Lepiej wydać te 600 zł na kurs czy coś ze sprzętu? Jakiś filtr, dołożyć do czegoś?
Doradźcie

zbyszekD7000
08-02-2016, 16:03
Czy Ty nie przesadzasz, wolałbym za tą kasę kupić porządny program do obróbki i ćwiczyć/uczyć się ;)

Jacek_Z
08-02-2016, 21:56
Mam ciut inne zdanie. Jeśli coś się juz wie to warto się doszkalać. Pod warunkiem ze prowadzacy kurs to fachowiec i mający umiejętności dydaktyczne.
Z tego co widzę to z Nikon Polska współpracuje raczej z fachowcami. Kilka nazwisk, ktore kojarze to górna pólka. Absolutna. Kilku innych nie znam, ale to nic dziwnego - nie znam wszystkich ;) szczegolnie z dziedzin fotografii jakie mnie nie interesują.
Gorzej jak kursy są sponsorowane przez producentów - wtedy czesto jest to wciskanie produktów firmy X.