loki_p
07-04-2010, 08:45
Ktoś ma i używa? Warto to zakupić za tą dość sporą cenę? To prawda co podaje producent odnośnie 70-200 w bocznej komorze? Jak wygląda kwestia tego żółtego koloru, szybko sie toto brudzi?
Potrzebuje jakiś futerał w którym zmieściłbym body plus kilka stałek. Aktualnie mam Lowepro Topload Zoom (chyba 2) i jest trochę ciasno a na pewno mało bezpiecznie. Wprawdzie pod aparatem z jednym szkłem mieści sie drugie ale już pozostałe obiektywy są bez ochrony w przedniej kieszonce na zamek. Kata pod tym względem wygląda znacznie lepiej.
Potrzebuje jakiś futerał w którym zmieściłbym body plus kilka stałek. Aktualnie mam Lowepro Topload Zoom (chyba 2) i jest trochę ciasno a na pewno mało bezpiecznie. Wprawdzie pod aparatem z jednym szkłem mieści sie drugie ale już pozostałe obiektywy są bez ochrony w przedniej kieszonce na zamek. Kata pod tym względem wygląda znacznie lepiej.