PDA

Zobacz pełną wersję : Dylemat D200 or D300 or D300s or ....



nakral
05-04-2010, 18:15
Witam
W związku z przypływem gotówki bedziemy zamieniac sprzet. W tej chwili w posiadaniu D80 T17-50/f2.8( na dniach bedzie N17-55/f2.8 N80-200/f2.8. Głownie aparat bedzie używany w szeroko pojetej reporterce (głównie sluby) i w studiu do zdjec typu fashion. I tu pytanie do fachowcow co wybrac ?? D200?? D300(s)?? czy jeszcze cos innego....

TOP67
05-04-2010, 18:46
Na śluby D300(s), ze względu na szumy i 51pól AF. Jeszcze lepszy byłby D700, ale 17-55/2.8 to DX.
Do studia często polecany jest D200 ze względu na ISO 100 i matrycę CCD (ładniejsze kolory).

michup91
05-04-2010, 19:05
i w sumie wszystko wyżej powiedziane zostało. D300 bądź "s", a do studia to D80 wystarczy, chyba że ergonomia nie wystarcza;)

nakral
05-04-2010, 19:47
a na D300 do jakiego ISO mozna pracowac tzn ktore jest jeszcze uzyteczne

cheyenne
05-04-2010, 19:49
spokojnie iso 1600

Slawek Wojtczak
05-04-2010, 20:53
spokojnie iso 1600

Zgadza się, a nawet bym powiedział, że i z 2000 da się coś zrobić ;-)

Osobiście bym brał D300 + MB-D10

Duszek
05-04-2010, 20:57
D300(D300s) + 17-55 - świetny zestawik do ślubów/reporterki - w FX nawet nie widzę takiego

Tworas
05-04-2010, 21:05
a tak szczerze z doświadczenia takie max iso do oglądania na kompie to według was jakie można ustawić ? chodzi mi o takie którego nie trzeba odszumiać :)

miro60
05-04-2010, 21:15
Krzysiu a jak duży ten przypływ gotówki?

artfotopolis
05-04-2010, 21:22
no właśnie....bo jak duży przypływ to można poszukać dalej...

dar_wro
05-04-2010, 21:40
D300 + 17-55 f 2,8 to doprawdy niezły zestaw; do niedawna sam takiego używałem (prawie nie zdejmowałem tego szkła)

nakral
05-04-2010, 23:10
Krzysiu a jak duży ten przypływ gotówki?

no troszke zasililo moje konto



Dziekuje wszystkim za pomoc. Decyzja raczej zapadla D300!

Temat do zamkniecia