PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] górski klimacik ;-)



cyrusvirus
22-11-2006, 02:55
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img82.imageshack.us/img82/8138/dsc3645hh1.jpg)

bombel
22-11-2006, 03:19
Jak znam życie to zaraz się ktoś czepi prawej strony nieba (wiecie, biały kolor). :)

A gdybyś zamiast czarnej plamy zrobił obróbką las i może lekko zasymulował szarą połówkę - byłoby tylko lepiej. Choć tych, hmmm - białych plam uratować się nie da inaczej, jak mnożąc niebo.

<| MICHAŁ |>
22-11-2006, 12:15
Jak znam życie to zaraz się ktoś czepi prawej strony nieba (wiecie, biały kolor)

a dziwisz sie?
powiem szczerze, ze zdjecie mi nie podchodzi przede wszystkim kompozycyjnie - zawsze mozna tlumaczyc ten pzepal, ze tak ma byc i tyle - ale ten kadr jest jakis nie halo. Chyba zdecydowanie za duzo nieba.....

kwasik
22-11-2006, 12:29
zgadzam sie z Mike- za duzo nieba...

goldie
22-11-2006, 12:43
czy ja wiem czy za duzo nieba - moze wlasnie tyle jest dobrze - pokazuje wielkosc, przestrzen, roznice w wysokosci i to jak moze wygladac niebo w gorach :)

ALF
22-11-2006, 13:58
a mnie się nawet podoba, kadr ma właściwe proporcje 1/3-2/3...z tym, że przepałek albo wykadrować, albo dać w całości...

bombel
22-11-2006, 15:09
Kadr nawet nie jest zły... Ja widziałbym to tak (jak zwykle - wiadomość od autora i moja przeróbka znika):

http://img157.imageshack.us/img157/2848/dsc3645hh1copyey2.jpg

jm
22-11-2006, 16:18
proporcje nieba i ziemi mi nie przeszkadzają, przepalenia na niebie tez jakoś łykam ale ta czarna plama lasu to juz niebardzo... i szczerze powiem, że te chałupy pod wynajem dla ceprów też mi jakoś nie leżą - i to bardziej niż chmury i las... Ale to moje zdanie tylko.
Pozdrawiam

cyrusvirus
22-11-2006, 19:46
Dzieki wielkie za komentarze ;)



Kadr nawet nie jest zły... Ja widziałbym to tak (jak zwykle - wiadomość od autora i moja przeróbka znika):

Wrecz przeciwnie !!! Twoja wersja jest o wiele fajniejsza naprawde :razz:

Keyser Soze
22-11-2006, 22:24
...widok z Głodówki o ile dobrze pamietam? zamarzalismy tam kiedys z Adamsem czekajac na swit pewnego lutowego poranka ;) -27C bodajze wtedy bylo

a co do zdjecia to nie da sie ukryc ze wersja Bombla znacznie lepsza jest...

swiatlo
22-11-2006, 23:54
Bombel, tylko żeś z chmurami po prawej po prostu oszukał. Toś to dokładna kopia chmury po lewej! :)

bombel
23-11-2006, 00:09
Niezupełnie, ale coś w tym jest, co mówisz. Zresztą już wcześniej mówiłem, że takie fragmenty da się naprawić tylko 'mnożąc' niebo - mnożąc nie w sensie tabliczki mnożenia, tylko w sensie pomnażania, zwielokrotniania... A ponieważ z próżnego i Salomon, ja też musiałem skądś wziąć do pomnażania. :)

Ale niebo, to - jak to się ładnie mawia - pryszcz. Las panie, las widać, a nie, panie, czarną plamę.

cyrusvirus
23-11-2006, 00:15
...widok z Głodówki o ile dobrze pamietam?

Niezupelnie, jest to widok z Bukowiny T. ;)



Sory !!!! Pomylka !!!!!!!!! Za szybko przeczytalem posta i myslalem ze napisales "Gobalowki" ;)
Widok moze i z Glodowki bo nie wiem gdzie jest Glodowka, w kazdym badz razie z Bukowiny :oops:

jm
23-11-2006, 00:21
Niezupelnie, jest to widok z Bukowiny T. ;)



Sory !!!! Pomylka !!!!!!!!! Za szybko przeczytalem posta i myslalem ze napisales "Gobalowki" ;)
Widok moze i z Glodowki bo nie wiem gdzie jest Glodowka, w kazdym badz razie z Bukowiny :oops:


hehe a ja miałam obstawiać Białkę Tarzańską:)