PDA

Zobacz pełną wersję : Torba Fomei Winner 966



marcin_K
24-03-2010, 19:26
Noszę się z zamiarem zakupu torby Fomei Winner 966. Ma ktoś coś takiego, lub słyszał. Będe wdzięczny za opinie.

Stefan Kulibaba
24-03-2010, 20:13
Tu jest test tej torby.Możepomoże Ci w wyborze.
http://www.swiatobrazu.pl/test_torba_fomei_winner_966.html

Stefan Kulibaba
24-03-2010, 20:14
Tu jest test tej torby.Może pomoże Ci w wyborze.
http://www.swiatobrazu.pl/test_torba_fomei_winner_966.html

marcin_K
24-03-2010, 20:42
Ok dzięki...

Yova
20-04-2010, 17:19
Witam

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, gdyż sam się zastanawiam nad tą torbą, szukam czegoś niedrogiego i mniejszego niż mój defender 200. Zależy mi na tym aby nie rzucała się specjalnie w oczy i mieściła d90 z gripem + 35 i ewentualnie lampa plus jakieś drugie szkiełko no i akcesoria. Najbardziej mi chyba odpowiada ten fomei (głównie wygląd i cena :)) czy ktoś używa jej na co dzień i możne coś więcej powiedzieć?

conik
20-04-2010, 21:21
mam taka torbe (965 chyba, bez przegrody na laptopa) kupilem ja jakies 2 lata temu, uzywam zamiennie ze stealth reporterem lowepro
jedyne zastrzezenie mam do poduchy na pasku ktora popekala i zaczyna oblazic poza tym po 2 latach zarowno srodek jak i zewnetrzna powloka bez zarzutu.
polecam. Dobra torba za rozsadna cene

marcin_K
29-04-2010, 13:31
Dzięki Conik, własnie o takie info mi chodziło.