PDA

Zobacz pełną wersję : Prosty program do robienia prezentacji zdjec



Gamling
12-04-2005, 11:13
Czy ktos z forumowiczow nie zna jakiegos prostego programu do przygotowania prezentacji ze zdjec? Nawet bez wprowadzania tekstu. Potrzebuje zmajstrowac taka prezentacje ktora mozna nagrac na plyte, odpalic nejlepiej bez instalowania czegokolwiek na dowolnym komputerze z windowsem i zdjecia beda same sie zmienic co jakis czas (2, 3 sekundy najchetniej na czarnym tle). Jest cos takiego? Moze ktos cos slyszal? Bardzo bym byl wdzieczny za pomoc.

Mireq
12-04-2005, 11:34
Najprostrzy i darmowy to chyba IrfanView.

Czasami go używam. Nie ma zbyt dużych możliwości ingerencji w pokaz, ale prostą prezentację robi się szybko i bez problemów.

Gamling
12-04-2005, 12:44
Dzieki wlasnie o cos takiego mi chodzilo!

Anonymous
12-04-2005, 18:41
Jest taki fajny programik Pictures To Exe

sinner
12-04-2005, 18:41
Jest taki fajny programik Pictures To Exe

junior84
14-04-2005, 21:57
ACDSee w wersji 6 posiada cale narzedzie, robic exe na czarny tle, wrzuca rozne przejscia, ktore zmieniaja sie przypadkowo, czesto uzywam

Władca Pixeli
15-04-2005, 02:16
Większość nowego oprogramowania do nagrywania CD czy DVD może coś takiego zrobić. Dodatkowo możesz to również oglądać bez komputera na zwykłym DVD.

Gamling
15-04-2005, 23:10
Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Juz sobie poradzilem ;)

Al Bundy
16-04-2005, 21:22
A ja do prezentowania zdjęć na kompie polecam JAlbum - soft do tworzenia stron. Wystarczy wskazać katalog i wybrać skina i gotowe. Zamiast wrzucać na serwer wrzucamy na CD dodając autostart (20 sekund pracy) i mam nie dosć że ciekawszą prezentację z możliwością przełączania zdjęć mychą jednyk klikiem (a bezprzewodowa to już wypas) to możemy też omijać czy wracać do innych... I co najważniejsze - odpalisz to na każdym kompie...

piotrek.t
17-04-2005, 12:58
moim zdaniem najlepszy program do prezentacji i przegladania zdjec na kompie jest fotooffice2. sam go uzywam. polecam

M_Kuron
05-09-2005, 23:34
Przede mną tez stoi zrobienie prezentacji. Zależy mi jednak głównie na tym, aby dało się ustawić:
- oddzielnie czas prezentacji jednej klatki
- możliwość ustawienia przenikań itp
- możliwość dodania dźwięku z mp3
- możliwość zapisu do exe, bez instalcji programów

Może macie "namiary" na taki soft?

step.tom
05-09-2005, 23:38
Witaj

Próbowałeś może MEDIA SHOW? Poszukam w moich zasobach. Bardzo miły w obsłudze programik. Mnóstawo przejść, własny podkład muzyczny ale też pare ładnych innych dźwięków. Jak by co daj znak.

Gamling
06-09-2005, 00:25
Jak gdzies znajdziesz to daj znac. Co prawda juz sobie od tego czasu poradzilem ale czasem by sie przydal jakis fajny programik.

Antonina
06-09-2005, 08:10
Witam ja jak zwykle polecam Pinnacle InstantPhotoalbum masz możliwość wyboru ile ma trwać przejście miedzy jednym zdjęciem a następnym, tworzenie większej ilości albumów na jednej płycie ,podstawowa edycja w programie , podkład muzyki nie tylko w formacie Mp3 ,wybór przejść możliwość wydruków ,wysyłania pocztą elektroniczną ,Upload , tworzenie Web Slideshow, tworzenie meni DVD a co najważniejsze odtworzysz na każdym odtwarzaczu stacjonarnym a jeśli potrzebujesz wysłać za ocean to nagrywasz w NTSC
Pozdrawiam

woytek6
02-04-2011, 20:11
A ktoś kojarzy darmowy albo niedrogi program do robienia prezentacji z możliwości zbliżania i oddalania kolejnych zdjęć zgodnie z wybranym przeze mnie kierunkiem.
Coś takiego ma picasa ale on sam wybiera kierunek. Można wprawdzie ustawić ruch na twarze ale nie mam tych samych upodobań co picasa :)

Mniej więcej chce osiągnąć taki efekt: http://www.youtube.com/watch?v=rzEHTm1uoYk

fredek7
03-04-2011, 09:23
Proponuje Ci ProShow Producer . Programik prosty w obsłudze i dający dużo możliwości .

Demo ściągniesz ze strony producenta http://www.photodex.com/products/proshow/producer

woytek6
09-04-2011, 14:58
Trochę drogi.

fredek7
11-04-2011, 11:37
Jest też wersja tańsza i dająca ten sam efekt który Cię interesuje
ProShow Gold (http://www.photodex.com/products/proshow/gold)