Zobacz pełną wersję : Camera control pro 2
Witam, czy aby podlaczyć D300S do Camera Control Pro 2 wymagane sa jakies sterowniki? Podpinam kabel do aparatu i w auto odtwarzaniu wybieram Camera control i wyskakuje komunikat ze aparat nie zostal wykryty.
Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Z tego co pamietam masz dwa tryby polaczenia USB w menu. Oba nie dzialaja?
niestety w D300s nie ma czegos takiego.
Z tego co pamietam masz dwa tryby polaczenia USB w menu. Oba nie dzialaja?
W twoim D3x jest tylko jeden zapewne :)
Może poczekaj chwilę. U mnie zazwyczaj trzeba chwilę odczekać, żeby CPP wykrył aparat.
juz po klopocie zainstalowalem upgrade do ver 2.7.1
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.