PDA

Zobacz pełną wersję : Camera control pro 2



francof
22-03-2010, 17:05
Witam, czy aby podlaczyć D300S do Camera Control Pro 2 wymagane sa jakies sterowniki? Podpinam kabel do aparatu i w auto odtwarzaniu wybieram Camera control i wyskakuje komunikat ze aparat nie zostal wykryty.

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

admin
22-03-2010, 17:10
Z tego co pamietam masz dwa tryby polaczenia USB w menu. Oba nie dzialaja?

francof
22-03-2010, 17:31
niestety w D300s nie ma czegos takiego.

mpwt
22-03-2010, 17:38
Z tego co pamietam masz dwa tryby polaczenia USB w menu. Oba nie dzialaja?

W twoim D3x jest tylko jeden zapewne :)

Może poczekaj chwilę. U mnie zazwyczaj trzeba chwilę odczekać, żeby CPP wykrył aparat.

francof
22-03-2010, 19:55
juz po klopocie zainstalowalem upgrade do ver 2.7.1