dem
20-03-2010, 18:37
Nie mam w tej chwili pod ręką instrukcji obsługi i nie mogę sprawdzić, ale wydawało mi się, że przy 14 bitowych rawach prędkość zapisu spada do 2,5 kl/s. Ja mam ustawiony zapis RAW(14bit, nieskompresowany) + JPG Small Basic i strzela bez problemu 8 klatek na sekundę. Nie to, żebym czuł się tym faktem zawiedziony ;), ale jak to naprawdę jest?
Oczywiście mam podpiętego gripa.
Oczywiście mam podpiętego gripa.