PDA

Zobacz pełną wersję : D700 szybkostrzelność przy 14 bitowych rawach.



dem
20-03-2010, 18:37
Nie mam w tej chwili pod ręką instrukcji obsługi i nie mogę sprawdzić, ale wydawało mi się, że przy 14 bitowych rawach prędkość zapisu spada do 2,5 kl/s. Ja mam ustawiony zapis RAW(14bit, nieskompresowany) + JPG Small Basic i strzela bez problemu 8 klatek na sekundę. Nie to, żebym czuł się tym faktem zawiedziony ;), ale jak to naprawdę jest?
Oczywiście mam podpiętego gripa.

shaolin
20-03-2010, 18:42
Nie spada. W D300 spada.

dem
20-03-2010, 18:49
Dzięki shaolin. No właśnie, wcześniej miałem D300 i już teraz wiem dlaczego mi się pochrzaniło.
Pozdr.

kichu
20-03-2010, 19:07
Nie spada. W D300 spada.

I w D3X :D

CyfraL
24-03-2010, 19:12
W D300s też spada

Pawel Pawlak
24-03-2010, 19:15
a w d3 i d3s nie spada... ;)

Atlis
24-03-2010, 19:18
Nie jestem teraz w stanie sprawdzic D700, ale w D3s a pewno nie spada.