PDA

Zobacz pełną wersję : Czytniki kart Lian Li



LDevil
16-03-2010, 14:07
Czy korzystał ktoś z wewnętrznych czytników kart tej firmy?
Interesuje mnie głównie maksymalna prędkość odczytu, bo w informacje podane na ich stronie www jakoś nie chce mi się wierzyć (podają transfer od 700-4000 kB/s).

Kundzior
16-03-2010, 19:54
hmmm...zupki chińskie takie jadłem.

costi
17-03-2010, 01:43
Z czytnikami tej firmy sie nie spotkalem, ale obudowy robia najwyzszej klasy, wiec to raczej nie jest chlam...

Kundzior
17-03-2010, 01:46
Trudno się nie zgodzić. Media Tech też robi myszki bardzo żywotne. Nawet posunę się do stwierdzenia że myszki MT żyją dłużej od A4Techa.

deep
17-03-2010, 08:24
To dobra chińszczyzna, obudowy całkowicie aluminiowe, popularne kieszenie na dyski itp. W branży są od lat, więc może ten czytnik być ok.