Zobacz pełną wersję : Czytniki kart Lian Li
Czy korzystał ktoś z wewnętrznych czytników kart tej firmy?
Interesuje mnie głównie maksymalna prędkość odczytu, bo w informacje podane na ich stronie www jakoś nie chce mi się wierzyć (podają transfer od 700-4000 kB/s).
Kundzior
16-03-2010, 19:54
hmmm...zupki chińskie takie jadłem.
Z czytnikami tej firmy sie nie spotkalem, ale obudowy robia najwyzszej klasy, wiec to raczej nie jest chlam...
Kundzior
17-03-2010, 01:46
Trudno się nie zgodzić. Media Tech też robi myszki bardzo żywotne. Nawet posunę się do stwierdzenia że myszki MT żyją dłużej od A4Techa.
To dobra chińszczyzna, obudowy całkowicie aluminiowe, popularne kieszenie na dyski itp. W branży są od lat, więc może ten czytnik być ok.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.