PDA

Zobacz pełną wersję : Manualny pomiar balans bieli D5000



kwasniak
14-03-2010, 16:55
Czy ktos moze mi powiedziec co powinien wskazywac aparat po wykonaniu manualnego pomiaru balansu bieli ? Bo w instrukcji nic nie pisza chyba ze nie bardzo rozumiem ale z tego co czytam to napisali tylko efekt nie zmierzonego balansu.

velaskez
14-03-2010, 17:07
Chodzi Ci o PRE? Powinien wskazywać 'PRE' ;)

kwasniak
14-03-2010, 17:19
Czyli na wyswietlaczu mam napisane PRE a w wizjerze po lewej miga GD z prawej stale PRE . Tylko ze w instrukcji jest napisane :


http://img69.imageshack.us/img69/3638/dsc0001mr.jpg



i nie wiem czy to literowka w opisie czy aparat nie potrafi odczytac wartosci bieli po wykonanym pomiarze wynik mam jak obrazek nr 1

velaskez
14-03-2010, 17:26
Literówka, powinno być gd i pre. No gd jest jak pomiar jest skopany.

kwasniak
14-03-2010, 17:29
Dzieki za szybka odpowiedz pozdrawiam