PDA

Zobacz pełną wersję : czemu widzę tylko iv.pl



mg-maciek
14-03-2010, 09:40
witam
dlaczego gdy chcę obejrzeć niektóre zdjęcia w dziale pojedynki widzę tylko http://iv.pl - czy to znaczy że zdjęcie poprostu jest już niedostępne czy może mam problem z przeglądarką - pytanie może banalne ale jestem świeżak
pozdrawiam

creep
14-03-2010, 10:39
iv.pl jest darmowym serwerem, i jeśli zdjęcie nie jest przez jakiś czas oglądane, to je kasują. To jest niezależne od naszego forum. Pewnie wchodzisz na jakieś stare pojedynki?

elix
14-03-2010, 17:09
Dokładnie - zdjęcia na iv.pl są dostępne tylko przez 3 miesiące od ostatniego wyświetlenia więc w starych pojedynkach po prostu nie widać już tych zdjęć. Z tego też względu ostatnio nie wystawiam już tam zdjęć do pojedynków i kombinuję z różnymi innymi darmowymi serwerami zdjęć.

mg-maciek
16-03-2010, 18:46
dziękuję za info
pozdrawiam

pap911
17-03-2010, 13:53
Dokładnie - zdjęcia na iv.pl są dostępne tylko przez 3 miesiące od ostatniego wyświetlenia więc w starych pojedynkach po prostu nie widać już tych zdjęć. Z tego też względu ostatnio nie wystawiam już tam zdjęć do pojedynków i kombinuję z różnymi innymi darmowymi serwerami zdjęć.

Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3 ;)

Mario.Osh
19-03-2010, 16:50
Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3 ;)

Dokładnie, dzisiaj wpadłem do tego działu i lipa... nic nie ma poza komentarzami :( no oprócz tych najświeższych...
Pzdr

elix
19-03-2010, 21:08
Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3 ;)

IS miał wcześniej pewne wady które mnie strasznie irytowały szczególnie gdy trzeba było wystawić głosowanie z dużą ilością zdjęć - wszystko zajmowało zbyt dużo czasu i dlatego kiedyś rozpoczęliśmy poszukiwania alternatyw. Być może jednak trzeba się będzie ostatecznie przeprosić z imadżkrzakiem...

pikpok
21-03-2010, 04:29
Polecam imageshack.us i założyć na nim darmowe konto. Ja mam tam ponad 3 letnie obrazki i nie zostały jeszcze usunięte. Przy Najstarszym widnieje Wizyty: 3 ;)
Polecam .ja ma konto 2 lata i 1 tylko został usunięty ale to podlegał pod ostry akt :)

Bartek - NinoVeron
03-06-2010, 01:27
na IV.PL też można założyć darmowe konto i wtedy obrazki nie są kasowane
są kasowane co kilka m-cy obrazki niezarejestrowanych użytkowników

creep
03-06-2010, 18:47
na IV.PL też można założyć darmowe konto i wtedy obrazki nie są kasowane
są kasowane co kilka m-cy obrazki niezarejestrowanych użytkowników
Zarejestrowanym użytkownikom iv.pl też kasuje zdjęcia.

Zbigniew
03-06-2010, 21:08
IS miał wcześniej pewne wady które mnie strasznie irytowały szczególnie gdy trzeba było wystawić głosowanie z dużą ilością zdjęć - wszystko zajmowało zbyt dużo czasu i dlatego kiedyś rozpoczęliśmy poszukiwania alternatyw. Być może jednak trzeba się będzie ostatecznie przeprosić z imadżkrzakiem...

Trzeba. Ja też miałem krótką fazę na IV, ale to gówno, niestety. Kasowanie zdjęć po tak krótkim czasie to żenada. A teraz imageshack zrobił się ponadto przyjazny, jak się chce wrzucić więcej zdjęć - ja nie mam do niego zastrzeżeń.

elix
03-06-2010, 21:21
Trzeba. Ja też miałem krótką fazę na IV, ale to gówno, niestety. Kasowanie zdjęć po tak krótkim czasie to żenada. A teraz imageshack zrobił się ponadto przyjazny, jak się chce wrzucić więcej zdjęć - ja nie mam do niego zastrzeżeń.

No ja się już przeprosiłem i wszystkie ostatnie zdjęcia do głosowań w wyzwaniach wrzucam na IS. Też nie mam zastrzeżeń - teraz działa to całkiem fajnie i wrzucanie większej ilości zdjęć nie jest już taką drogą przez mękę :)