PDA

Zobacz pełną wersję : Openerowy wątek festiwalowy



Obi
12-03-2010, 13:23
Żeby nie tworzyć niepotrzebnie wątków muzyczno-openerowych :)

Zespoły ogłoszone w ostatni czwartek
Ben Harper and Relentless7 - http://www.myspace.com/benharper
Empire Of The Sun - http://www.myspace.com/empireofthesunsound
Klaxons - http://www.myspace.com/klaxons
Matisyahu - http://www.myspace.com/matisyahu

rafulec
16-03-2010, 20:25
bilety kupione,
zostaje czekać na kolejne rewelacje :)

Obi
18-03-2010, 11:39
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze będę prosił Admina o zmianę nicku na Hudini :D

Jakubas
18-03-2010, 13:39
A ktos sie wybiera na foty?

dżafeł
18-03-2010, 15:56
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze
Byli chyba rok temu? Drugi raz rok po roku już chyba nie zaproszą. :)

Obi
18-03-2010, 18:35
nie byli ... bo gdyby byli to byłym na tym koncercie :)

ranbir kapoor
18-03-2010, 21:13
na sam czwartek warto pojechac
zapewne Ben Harper dolaczy do Eddiego i spolki na indifference

TataOliwki
18-03-2010, 21:26
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze będę prosił Admina o zmianę nicku na Hudini :D

No to proś! :mrgreen:

dżafeł
18-03-2010, 22:27
nie byli ... bo gdyby byli to byłym na tym koncercie :)
Hmm, to coś mi się pomerdało :mrgreen:


PS. Kolejnymi artystami, którzy wystąpią na Open'er Festival są: Skunk Anansie, Nas & Damian Marley oraz Tricky. :)
Szkoda że mnie w tym roku nie będzie, ale za rok koniecznie jakiś festiwal odwiedzę.

maciey75
18-03-2010, 22:34
na sam czwartek warto pojechac
zapewne Ben Harper dolaczy do Eddiego i spolki na indifference

I pewno tak samo bedzie dzien wczesniej w Berlinie - ma nadzieje ;)

ranbir kapoor
18-03-2010, 22:49
Harper jest supportem PJ w berlinie?
Jak tak to jade
with my two hands

Obi
18-03-2010, 23:35
CZY JEST NA SALI JAKIŚ ADMIN?! :)
będę Was trzymał w niepewności co do reszty :)
ale cieszę się z Wami jak dziecko :D

maciey75
19-03-2010, 22:24
Harper jest supportem PJ w berlinie?
Jak tak to jade
with my two hands

Tak. http://music.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.showDetails&friendid=24123445&Band_Show_ID=38566738

R0bert
23-03-2010, 17:26
Juz jutro po 20 kolejne gwiazdy.

Lemür
02-07-2010, 19:56
No dobra, to kto jest na miejscu, dostał opaskę i wniósł swojego nikona w tym zamieszaniu :D?

!AGresT
02-07-2010, 21:52
Ja jestem na miejscu, ale to miejsce jest już w domu.
Byliśmy na PJ i zjawiskowym Harperze. Oba koncerty świetne.
Cóż pisać więcej - PJ zrehabilitowali się za Chorzów z duża nawiązką, a Ben to moje nowe odkrycie. Nie znałem jego dokonań z Relentless7 i jestem oczarowany (a w odtwarzaczu nowa ich płyta z koncertu w Montrealu).

artoor
03-07-2010, 13:48
No dobra, to kto jest na miejscu, dostał opaskę i wniósł swojego nikona w tym zamieszaniu :D?
Zostałem obmacany bardzo dokładnie. Żałuję jednak, że nie wziąłem żadnego sprzętu, bo koleżanka przeszła przez to niby sito nietknięta!


Ja jestem na miejscu, ale to miejsce jest już w domu.
Byliśmy na PJ i zjawiskowym Harperze. Oba koncerty świetne.
Cóż pisać więcej - PJ zrehabilitowali się za Chorzów z duża nawiązką, a Ben to moje nowe odkrycie. Nie znałem jego dokonań z Relentless7 i jestem oczarowany (a w odtwarzaczu nowa ich płyta z koncertu w Montrealu).

Nie przesadzaj, w Chorzowie było całkiem całkiem (dwa tygodnie później - RHCP - to była katastrofa!). Prawda jednak - czwartkowy koncert przewyższał znacznie poziomem i chyba głównie energią ten chorzowski.
Co do Bena Harpera - zgadzam się w 100%. Grał świetnie, taka samo zresztą, jak cała kapela. No i ten smaczek - Under Pressure z Eddie'm!

Obi
05-07-2010, 23:15
http://chomikuj.pl/Obi/Opener+2010
tu będą różne rzeczy Openerowe :)

Obi
07-07-2010, 01:12
Wpadł do folderu CSM Openerowy ;)

!AGresT
07-07-2010, 19:11
Wpadł do folderu CSM Openerowy ;)

Wielkie dzięki!