Zobacz pełną wersję : Openerowy wątek festiwalowy
Żeby nie tworzyć niepotrzebnie wątków muzyczno-openerowych :)
Zespoły ogłoszone w ostatni czwartek
Ben Harper and Relentless7 - http://www.myspace.com/benharper
Empire Of The Sun - http://www.myspace.com/empireofthesunsound
Klaxons - http://www.myspace.com/klaxons
Matisyahu - http://www.myspace.com/matisyahu
bilety kupione,
zostaje czekać na kolejne rewelacje :)
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze będę prosił Admina o zmianę nicku na Hudini :D
A ktos sie wybiera na foty?
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze
Byli chyba rok temu? Drugi raz rok po roku już chyba nie zaproszą. :)
nie byli ... bo gdyby byli to byłym na tym koncercie :)
ranbir kapoor
18-03-2010, 21:13
na sam czwartek warto pojechac
zapewne Ben Harper dolaczy do Eddiego i spolki na indifference
TataOliwki
18-03-2010, 21:26
Jak dzisiaj okaże się, że Skunk Anansie gra na Openerze będę prosił Admina o zmianę nicku na Hudini :D
No to proś! :mrgreen:
nie byli ... bo gdyby byli to byłym na tym koncercie :)
Hmm, to coś mi się pomerdało :mrgreen:
PS. Kolejnymi artystami, którzy wystąpią na Open'er Festival są: Skunk Anansie, Nas & Damian Marley oraz Tricky. :)
Szkoda że mnie w tym roku nie będzie, ale za rok koniecznie jakiś festiwal odwiedzę.
maciey75
18-03-2010, 22:34
na sam czwartek warto pojechac
zapewne Ben Harper dolaczy do Eddiego i spolki na indifference
I pewno tak samo bedzie dzien wczesniej w Berlinie - ma nadzieje ;)
ranbir kapoor
18-03-2010, 22:49
Harper jest supportem PJ w berlinie?
Jak tak to jade
with my two hands
CZY JEST NA SALI JAKIŚ ADMIN?! :)
będę Was trzymał w niepewności co do reszty :)
ale cieszę się z Wami jak dziecko :D
maciey75
19-03-2010, 22:24
Harper jest supportem PJ w berlinie?
Jak tak to jade
with my two hands
Tak. http://music.myspace.com/index.cfm?fuseaction=music.showDetails&friendid=24123445&Band_Show_ID=38566738
Juz jutro po 20 kolejne gwiazdy.
No dobra, to kto jest na miejscu, dostał opaskę i wniósł swojego nikona w tym zamieszaniu :D?
Ja jestem na miejscu, ale to miejsce jest już w domu.
Byliśmy na PJ i zjawiskowym Harperze. Oba koncerty świetne.
Cóż pisać więcej - PJ zrehabilitowali się za Chorzów z duża nawiązką, a Ben to moje nowe odkrycie. Nie znałem jego dokonań z Relentless7 i jestem oczarowany (a w odtwarzaczu nowa ich płyta z koncertu w Montrealu).
No dobra, to kto jest na miejscu, dostał opaskę i wniósł swojego nikona w tym zamieszaniu :D?
Zostałem obmacany bardzo dokładnie. Żałuję jednak, że nie wziąłem żadnego sprzętu, bo koleżanka przeszła przez to niby sito nietknięta!
Ja jestem na miejscu, ale to miejsce jest już w domu.
Byliśmy na PJ i zjawiskowym Harperze. Oba koncerty świetne.
Cóż pisać więcej - PJ zrehabilitowali się za Chorzów z duża nawiązką, a Ben to moje nowe odkrycie. Nie znałem jego dokonań z Relentless7 i jestem oczarowany (a w odtwarzaczu nowa ich płyta z koncertu w Montrealu).
Nie przesadzaj, w Chorzowie było całkiem całkiem (dwa tygodnie później - RHCP - to była katastrofa!). Prawda jednak - czwartkowy koncert przewyższał znacznie poziomem i chyba głównie energią ten chorzowski.
Co do Bena Harpera - zgadzam się w 100%. Grał świetnie, taka samo zresztą, jak cała kapela. No i ten smaczek - Under Pressure z Eddie'm!
http://chomikuj.pl/Obi/Opener+2010
tu będą różne rzeczy Openerowe :)
Wpadł do folderu CSM Openerowy ;)
Wpadł do folderu CSM Openerowy ;)
Wielkie dzięki!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.