PDA

Zobacz pełną wersję : Kabura do D200+grip



stachmuszel
12-03-2010, 13:18
Witajcie!
Zaproponujcie koledzy jakąś sensowną kaburę na D200+grip+S18-50/2.8 do chodzenia po górach. Najlepiej przypinaną do paska lub ze swoim pasem. Przerabiałem temat plecaków itp. Zawsze coś mi nie pasowało. Muszę wejść w temat kabur.
Dziękuję i pozdr.

JURAS12
12-03-2010, 13:40
Lowepro Toploader Pro 65 AW (19 cm głębokości ;więc body z gripem oraz szkło zmieści się w niej wraz ze złożoną osłoną) lub Lowepro Toploader Pro 70 AW (21 cm ; wyposażenie j.w. obiektyw wraz z założoną osłoną przeciwsłoneczną).Jest możliwość zamocowania na pasie S&F Deluxe lub szelkach Topload Chest Harness.:)