Tom Vein
09-03-2010, 22:49
Takie małe pytanie. Dziś dostałem kartę Sandiska 8GB, która była sprzedawana jako Ultra II. Różni się znacznie od mojej starej karty Ultra II 8GB. Po pierwsze wizualnie (karta A to moja stara karta, karta B nowa):
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i15.photobucket.com/albums/a383/Vein1975/DSC_6172.jpg)
Po drugie po włożeniu do aparatu okazuje się że na nowej karcie mogę zapisać tylko 524 zdjęcia, a na starej 539.
Pytanie czy trafiłem podróbkę?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i15.photobucket.com/albums/a383/Vein1975/DSC_6172.jpg)
Po drugie po włożeniu do aparatu okazuje się że na nowej karcie mogę zapisać tylko 524 zdjęcia, a na starej 539.
Pytanie czy trafiłem podróbkę?