PDA

Zobacz pełną wersję : Wodoszczelny pokrowiec



aggi
07-03-2010, 22:59
Cześć!
Chciałabym wiedzieć,czy ktoś z was kupił sobie wodoszczelny pokrowiec na D5000?A jesli tak to proszę o info gdzie i za ile.Wylatuję ponurkować i chciałabym wykorzystać mojego Nikona.Dzięki

markB
09-03-2010, 19:02
Brak pieniędzy: metodą ustową robisz pęcherz powietrzny w wodzie i wkładasz w niego aparat.
Groszowe zarobki: wynosisz cichaczem woreczek foliowy (ten przeźroczysty) z supermarketu i dalej j.w.
Normalne zarobki: wybierasz coś z ewa-marine: http://www.ewa-marine.com/index.php?id=12&L=0 .
Jesteś anonimowym krewnym Gudzowatego: wybierasz coś z Ikelite: http://www.ikelite.com/web_two/nik_d5000.html.
A tak ogólnie to odwiedź tę stronkę: http://www.digideep.com/english/digital/photo/camera/Nikon/25/

aggi
29-03-2010, 17:26
Brak pieniędzy: metodą ustową robisz pęcherz powietrzny w wodzie i wkładasz w niego aparat.
Groszowe zarobki: wynosisz cichaczem woreczek foliowy (ten przeźroczysty) z supermarketu i dalej j.w.
Normalne zarobki: wybierasz coś z ewa-marine: http://www.ewa-marine.com/index.php?id=12&L=0 .
Jesteś anonimowym krewnym Gudzowatego: wybierasz coś z Ikelite: http://www.ikelite.com/web_two/nik_d5000.html.
A tak ogólnie to odwiedź tę stronkę: http://www.digideep.com/english/digital/photo/camera/Nikon/25/

Wariat!!!Ale zabawny:).Dziękuję,skorzystam z Twoich cennych rad!