PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Kilkee - panorama



Locter
06-03-2010, 15:52
Znalazłem dzis na dysku takie cos, polecam wieksza wersje oczywiscie.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/03/eh0vmf-1.jpg
źródło (http://i49.tinypic.com/eh0vmf.jpg)


WIĘKSZA WERSJA (http://i49.tinypic.com/epg3me.jpg)

Hoobie
06-03-2010, 15:56
Niesamowity widok :D Piekny!
Od linii horyzontu w dol konwersja jest OK, ale niebo... coś tam się stało niedobrego :(
A jesli takie bylo zalozenie to nie przemawia do mnie...

Locter
06-03-2010, 15:59
ale niebo... coś tam się stało niedobrego :(
.

Ale co konkretnie sie tam stało, wg. mnie jest ok ? :)

Hoobie
06-03-2010, 16:09
Ale co konkretnie sie tam stało, wg. mnie jest ok ? :)

Zdaje sie, ze bylo ostre swiatlo, przez co chmury w niemalze calej rozciaglasci, daja po oczach :)
No, ale moze moj "wyswietlacz" klamie... ;) Takze bierz poprawke! :D

ostrytux
06-03-2010, 16:22
Piękna przestrzeń, niemniej jeśli miałbym marudzić to troszkę dołu bym dodał :)

Fremen
06-03-2010, 16:22
Zdaje sie, ze bylo ostre swiatlo, przez co chmury w niemalze calej rozciaglasci, daja po oczach (...)

Trochę dają, to fakt, można by to lekko skompensować. Natomiast to co się dzieje poniżej ich linii... Rewelacja! Przestrzeń... I ta delikatna mgiełka od rozbijających się u podnóży klifów fal, nadająca zdjęciu atmosferę niebywałej rześkości... No dla mnie bomba :)

Locter
06-03-2010, 16:29
Co do chmur to powiem Wam, że byly dużo jasniejsze w rzeczywistości, i tak je zgasiłem, a nie chciałem żeby bylo nienaturalnie ;)

Greg77
06-03-2010, 16:44
Podloga masz przepiekna......wrecz zajebiaszcza.....jak juz wspominali.....ta mgielka!
Ale horyzont leci w lewo.......a niebo wyglada jak bys gasil przepal co mi sie nie podoba.

Locter
06-03-2010, 16:55
Ale horyzont leci w lewo.......

Ale Ty masz oko...
O niebie juz mowilem, przepałów tam nie bylo na rawach, ale bylo bardzo bardzo jasno, ciezko bylo cos z tym niebem sensownego zrobic.

docentx
06-03-2010, 17:02
Tak. A trawa się poruszyła w prawym dolnym.
Piękny widok i tyle. Macie tam warunki. Tak i już.

ArtX
06-03-2010, 17:14
widoczek fajny, warunki tez, ale obrobka troche lezy - jak dla mnie za cieplo, sa przepaly w chmurach, ogolnie za ciemno na dole, za jasno na gorze, horyzont leci w lewo, brakuje lekkiego podostrzenia. Nie do konca przekonuje mnie tez kompozycja, a szczegolnie ten klif w samym centrum kadru.

borregaard
06-03-2010, 18:55
Art mnie wyręczył....:mrgreen:

Locter
06-03-2010, 19:02
ale obrobka troche lezy - jak dla mnie za cieplo, sa przepaly w chmurach, ogolnie za ciemno na dole, za jasno na gorze, brakuje lekkiego podostrzenia..

To my chyba różne zdjęcia oglądamy, ale nie będe sie kłócił, dopóki nie zobacze tego na twoim monitorze, a pewnie nigdy nie zobacze, wiec chyba koniec tematu :)

ArtX
06-03-2010, 19:48
To my chyba różne zdjęcia oglądamy, ale nie będe sie kłócił, dopóki nie zobacze tego na twoim monitorze, a pewnie nigdy nie zobacze, wiec chyba koniec tematu :)

dlatego wlasnie bym nie musial Cie zapraszac do domu celem ogladania zdjecia na monitorze moim, stworzono pewne standardy, cala mase narzedzi i innych ceregieli wrzucanych do wora z naklejka color menedżment ;)

kulten
06-03-2010, 19:51
widoczek fajny, warunki tez, ale obrobka troche lezy - jak dla mnie za cieplo, sa przepaly w chmurach, ogolnie za ciemno na dole, za jasno na gorze, horyzont leci w lewo, brakuje lekkiego podostrzenia. Nie do konca przekonuje mnie tez kompozycja, a szczegolnie ten klif w samym centrum kadru.

Zgodzę się z kolegą, że jest za ciepło, że razi ten kawałek trawiastego klifu z prawej no i płaskie przejarane niebo. :D

Pablo 77
06-03-2010, 22:05
Prawa część kadru najbardziej mi się podoba:)
Chmurki przepalone u mnie ale nie wiem właśnie jak mój monitor.
Więcej dołu też bym chciał:)