PDA

Zobacz pełną wersję : D300 D2X mode 2



kux
27-02-2010, 10:22
wiem... gdzies to musi być na forum...
ale nie mogłem znaleźć...

mode 1 to portret, mode 3 to pejzaż...? tak?


a mode 2 ??????????

MadOnion
27-02-2010, 10:41
http://9k3x1jrq3kwx.nikonimaging.com/crosspoint/jump.cgi?R=int&L=en&O=w&P=OPCD300D2XM

wigi
27-02-2010, 19:40
a mode 2 ??????????

...to taki miły dla oka standard ;)

weelkoo
07-03-2010, 13:56
Też się nad tym zastanawiałem. Ale portret i krajobraz to osobne profile... Te 3 z D2x to chyba trochę inne ustawienia. A może te profile z D2x to także jakiś tam portret, krajobraz i coś tam?? Wiadomo coś na ten temat?
Pozdr...

Jatin
08-03-2010, 12:51
Też się nad tym zastanawiałem. Ale portret i krajobraz to osobne profile... Te 3 z D2x to chyba trochę inne ustawienia. A może te profile z D2x to także jakiś tam portret, krajobraz i coś tam?? Wiadomo coś na ten temat?
Pozdr...


A jaka to różnica że ktoś Ci napisze ze np. 1 to portret zmienia to coś? będziesz się sztywno trzymał tego i do portretu zawsze używał 1 ? Ja jak wywołuję NEFa to ładuje ten profil który mi najbardziej pasuje do danego zdjęcia i raczej się nie zastanawiam czy to akurat np. Landscape a ja obrabiam właśnie portret, pasuj mi do foto, fajnie wygląda to go używam.

weelkoo
08-03-2010, 13:17
Bez przesady z tym trzymaniem :-P Tak z ciekawości zapytałem...