Zobacz pełną wersję : D300 D2X mode 2
wiem... gdzies to musi być na forum...
ale nie mogłem znaleźć...
mode 1 to portret, mode 3 to pejzaż...? tak?
a mode 2 ??????????
MadOnion
27-02-2010, 10:41
http://9k3x1jrq3kwx.nikonimaging.com/crosspoint/jump.cgi?R=int&L=en&O=w&P=OPCD300D2XM
a mode 2 ??????????
...to taki miły dla oka standard ;)
Też się nad tym zastanawiałem. Ale portret i krajobraz to osobne profile... Te 3 z D2x to chyba trochę inne ustawienia. A może te profile z D2x to także jakiś tam portret, krajobraz i coś tam?? Wiadomo coś na ten temat?
Pozdr...
Też się nad tym zastanawiałem. Ale portret i krajobraz to osobne profile... Te 3 z D2x to chyba trochę inne ustawienia. A może te profile z D2x to także jakiś tam portret, krajobraz i coś tam?? Wiadomo coś na ten temat?
Pozdr...
A jaka to różnica że ktoś Ci napisze ze np. 1 to portret zmienia to coś? będziesz się sztywno trzymał tego i do portretu zawsze używał 1 ? Ja jak wywołuję NEFa to ładuje ten profil który mi najbardziej pasuje do danego zdjęcia i raczej się nie zastanawiam czy to akurat np. Landscape a ja obrabiam właśnie portret, pasuj mi do foto, fajnie wygląda to go używam.
Bez przesady z tym trzymaniem :-P Tak z ciekawości zapytałem...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.