PDA

Zobacz pełną wersję : Voigtlander APO-LANTHAR 90 mm f/3.5 SL II



2Cresky
17-02-2010, 12:00
Pojawi się nowy Voigtlander na bagnecie Nikona. Informacja za Optyczne.pl
Sugerowana cena wydaje się strawna.
Orientujecie się kto jest dystrybutorem tej marki w Polsce ?

http://www.optyczne.pl/2688-nowo%C5%9B%C4%87-Voigtlander_APO-LANTHAR_90_mm_f_3.5_SL_II.html

Bielik
17-02-2010, 14:50
oficjalnego nie ma wg. strony V, ale kilka sklepów ma ich szkła dalmierzowe, może to by też sprowadzili. tylko na eBayu będą lepsze ceny. z szkiełek pod lustra to mają fantastyczne 40/2.

krystek
17-02-2010, 15:01
biorac pod uwage, ze ceny dalmierzowej optyki sa praktycznie rowne, to dystrybutor jest, tylko podstrona voigtlandera nie jest zbyt aktualna

kh29228
18-02-2010, 18:21
gdy szukałem dla siebie voigta 20 f/3.5 to się okazało, że jest w Polsce nie do kupienia

Jakubas
21-02-2010, 01:14
KH, i co, masz tego skopara?

kh29228
21-02-2010, 02:06
wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek stanę się jego właścicielem:)

Jakubas
21-02-2010, 02:31
Wypas, jak go bedziesz mial, to wrzuc jakies "pierwsze wrazenia". Myslalem nad nim, ale konkurencje trzyma N20/2.8. Najlepiej byloby zrobic bezposrednie porownanie ;) W ostatecznosci sample na f/3,5 pod swiatlo tem moga byc ;)
Gdzie go kupiles?

kh29228
21-02-2010, 22:58
Jakubas looknij tutaj (http://www.nikon.org.pl/showpost.php?p=1708639&postcount=124)