PDA

Zobacz pełną wersję : Tani kompakt



Krasnall
06-04-2005, 00:13
Witam!

Potrzebuję kupić coś na miejsce mojego Canona A70 (który nie dość, że i tak był za duży i ciężki, to ostatnio przestał reagować na komendę ON/OFF - btw. nie wie ktoś gdzie go można naprawić po gwarancji, tak żeby mi przynajmniej dokonali analizy i powiedzieli ile naprawa będzie kosztować?). Niestety D70 jest za duży i ciężki, żeby codziennie nosić go do szkoły czy na hardcorową wycieczkę rowerową. A chcę mieć aparat zawsze przy sobie (telefon to za mało..).

Tak więc.. co byście poradzili? Generalnie najważniejszym kryterium jest CENA, ale miło by było, żeby ten aparat był możliwie mały i lekki, a przy tym dawał znośne zdjęcia i radził sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Mogę kupić używany. Generalnie żadnych ficzerów mi nie trzeba, matryca min. 2 MP, optyczny zoom (min. 2x), jakieś kanały tematyczne albo AP i SP, zapis na SD albo CF (eh, marzenie) choć inne formaty też ujdą. Cena? do 550 zł, lepiej do 350 (netto), jak nie nowy to używany.

Myślałem nad Nikonem SQ, swego czasu zbierał bardzo dobre opinie. A może coś innego?

sfx
06-04-2005, 00:23
Hmm...generalnie do 500zł polecałbym Canona z serii A: 60??
Najlepszy stosunek ceny do jakości zdjęć...
Skoro jednak miałeś A70 i uważasz że jest za duży i za ciężki to chyba nic Cie nie zadowoli.

pozdrawiam