PDA

Zobacz pełną wersję : D90 i karta 16GB



fumio
08-02-2010, 23:23
Witam,

Ktoś może wie czy w D90 będzie działała karta 16GB??

Pozdrawiam.

paveloski
08-02-2010, 23:25
dziala

fumio
08-02-2010, 23:28
dziala

Dzięki.

onia
09-02-2010, 12:07
mam potwierdzam działa :)

zyrafal
18-02-2010, 15:36
Panowie a możecie napisać jakich firm (modele) posiadacie te karty, bo wiadomo karta karcie nierówna?

lomax
18-02-2010, 23:36
Transcend 16GB 2szt od ponad roku. Żadnych problemów a tanio. W 2008 zapłaciłem 99zł za szt.