Zobacz pełną wersję : D90 i karta 16GB
Witam,
Ktoś może wie czy w D90 będzie działała karta 16GB??
Pozdrawiam.
paveloski
08-02-2010, 23:25
dziala
mam potwierdzam działa :)
Panowie a możecie napisać jakich firm (modele) posiadacie te karty, bo wiadomo karta karcie nierówna?
Transcend 16GB 2szt od ponad roku. Żadnych problemów a tanio. W 2008 zapłaciłem 99zł za szt.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.