PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Wiatr od morza



Nemeth
10-11-2006, 11:19
Witam
Po calym dniu ulewy przetarlo sie na tyle ze zlapalem aparat i pojechalem.
Puck.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

7*C i wiatr tak silny ze mewy na wstecznym lataly;)
Pozdrawiam

lukaszMM
10-11-2006, 12:14
ja dalbym to w poziomie.

wi_ni
10-11-2006, 13:08
Co prawda nie fotografuję morza tylko góry, ale na tym zdjęciu wolał bym – centralny pionowy kadr, bez prześwitów niebieskiego nieba z lewej. No w sumie, jestem przeciwnikiem kwadratów w krajobrazach.

biker karlos
10-11-2006, 15:49
klimat ma..... ale lepiej w poziomie i woda sie przelewa w lewo

Nemeth
10-11-2006, 17:21
Witam
bardziej w poziomie sie nie da bo zdjecie zrobilem pionowo(jakies takie nieciekawe klimaty byly po bokach) zatem moglo byc jedynie wiecej wody i nieba.

colednik
10-11-2006, 19:34
dobra fota!

kwasik
10-11-2006, 20:56
niepokojące, lepsze byloby w poziomie. zdecydowanie

bombel
11-11-2006, 02:19
Tytułem próby i nieco z przekory ściągnąłem sobie obrazek (dobry, dobry!), skadrowałem w pionie i dodatkowo zrobiłem zimny bl&wh. Oświadczam, że też wyszło dobrze, niekoniecznie poziom, poziom i tylko poziom...


A zdjęcie jest dobre, ale to już mówiłem, nieprawdaż?...

Nemeth
24-03-2010, 01:44
Uwaga :) Odgrzebuję trupa sprzed lat!

I pomyśleć, że kiedyś z tego... zdjęcia... byłem zadowolony...

Stuknęło już 4 lata mojej obecności na tym forum...
Z tej okazji chciałbym podziękować tym którym chciało się komentować moje zdjęcia; koleżankom i kolegom, za ich wskazówki i nierzadko bezcenne uwagi, które mogłem znaleźć w swoich wątkach zdjęciowych.

I to tyle. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia z następnym rozmemłanym kamulcem :)

Locter
24-03-2010, 01:46
Eee to zdjęcie nie jest takie zle, te fale robią wrażenie :)

sea21
24-03-2010, 01:49
Patrząc na niektóre foty na forum to ta fotka trzyma poziom :) (no może trochę w lewo:mrgreen: )

btw
Żebyś Ty zobaczył moje foty z czasów analoga :p

woda
24-03-2010, 02:14
Przyznam, ze lekko zglupialem widzac to zdjecie. Dopiero jak spojrzalem na date wyjasnilo sie. Nie da sie ukryc, ze dluga droge przebyles.

camrak
24-03-2010, 02:59
Hehe miałem to samo zaskoczenie przed oczami :) ale miło się wspomina dawne dzieje. Ja już tu swoich pierwszych wątków nie pamietam ale będę musiał pogrzebac z nostalgii. chociaż nie wiem czemu nie ma na forum moich postów starszych niż 2007. No i bede czekał na kolejne rozmemlance ;) a już myślałem ze ND się wylogowalo z twojej szklarni hehe. Powodzenia na następne lata!

admin
24-03-2010, 03:05
Mam podobne odczuca co do tego zdjecia.
Apropos, gdzies ty zaginal australijczyku ;)

camrak
24-03-2010, 04:09
Ja Piotrze ciagle glową na dół ;) Ale staram się tu czasem przewijac z kilkoma fotami i komentarzami. Ale przyznasz ze widząc ten wątek i zawartość sprawdziles czy już przypadkiem nie 1 kwiecień ;)

Karbulot
24-03-2010, 09:52
To jakas podroba, tam nie ma ND :-P .
A przy okazji, faktycznie troche leci w lewo...

jaś
24-03-2010, 12:34
:) cztery lata kawał czasu jak widać, czy to było twoje pierwsze zdjęcie na forum?

Nemeth
24-03-2010, 13:32
:) cztery lata kawał czasu jak widać, czy to było twoje pierwsze zdjęcie na forum?

No właśnie nie. Moje pierwsze zdjęcia były takimi gniotami, że dawno nie są tutaj dostępne - wątki zostały usunięte podczas czyszczenia forum :D

Pierwszym zdaje się była "świątynia dumania"

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img203.imageshack.us/img203/7726/dsc0007cj.jpg)

ewentualnie zdjęcie mewy - centralnie jak się tylko dało "żeby było dobrze widać" :lol:

tormentol
24-03-2010, 13:52
Ale widzę, że pasja meblarska aktualna do dziś ;)

PABLOOK
24-03-2010, 14:01
Tytuł świetny, a tormentol ma rację z tym zamiłowaniem do kreatywnej fotografii :D.
Tylko z taka różnicą, że odstąpiłeś od tapicerowanych modeli ;):mrgreen:.
Nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować rozwoju i pięknych, oryginalnych prac.
Na taki dorobek trzeba sobie zapracować. Także wielkie gratki Maćku ode mnie :smile:.


P.S. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że troszkę czasami korzystam z Twoich pomysłów :smile:?

Marrab
24-03-2010, 14:04
I ja trochę się zdziwiłem po wyświetleniu zdjęcia, na początku brakiem... ramki ;) "Świątynia dumania" jest taka... hmmm... polska ;) Mi zdarzyło się w lesie znaleźć tapczan kiedyś, ale nie wpadłem na pomysł sfotografowania go :p Tak sobie teraz myślę, że mój wiatraczny debiut na forum nie był nawet taki najgorszy może ;)

Pozdrawiam.

borregaard
24-03-2010, 14:47
"Świątynia...." wymiata....:lol:
Żółciło się chmurki ,oj żółciło....;-)
A tak serio,to fajny taki refleksyjny wątek,szkoda że mało zdjęć....

camrak
24-03-2010, 16:26
Andrzej - tęsknota za gniotkami? :) Ale racja ze ciekawie przesledzic jak się człowieka spojzenie na otoczenie zmienialo pod wpływem zanurzenia w fotografie. Może nawet kiedyś powstanie przyklejony wątek z serii "nasze pierwsze gniotki". Tak czy owak świątynia pozamiatala ;)

Szuwar
24-03-2010, 19:20
Wierzyć się nie chce :shock:

Toż Ty miałeś talent od małego :lol:

zaza67
24-03-2010, 19:26
Wierzyć się nie chce :shock:

Toż Ty miałeś talent od małego :lol:

dobre

a fale bardzo fajne

wypass
24-03-2010, 20:11
szczerze gratuluję tak ogromnego postępu w ciągu tego czasu...
chciałbym zrobić choć w połowie taki postęp!

Nemeth
24-03-2010, 22:09
Ale widzę, że pasja meblarska aktualna do dziś ;)

Haha :D Dobre ;)


(...)
P.S. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że troszkę czasami korzystam z Twoich pomysłów :smile:?

Nie mam.
Miło mi.


Wierzyć się nie chce :shock:

Toż Ty miałeś talent od małego :lol:

Talent to nie wszystko. ;) Praca, praca, praca.

:D


(...)
chciałbym zrobić choć w połowie taki postęp!

Eee... jaki postęp. Tak naprawdę to ja dopiero zaczynam się w tym wszystkim łapać.

wypass
24-03-2010, 22:31
Eee... jaki postęp. Tak naprawdę to ja dopiero zaczynam się w tym wszystkim łapać.

to moja wyobraźnia nie wybiega tak daleko...i czekam z niecierpliwością na ten prawdziwy postęp ;)

GUINNESSts
24-03-2010, 23:11
Eee... jaki postęp. Tak naprawdę to ja dopiero zaczynam się w tym wszystkim łapać.

A co ja biedny mam zrobic jak Ty po tylu latach. Uff... Zaczekam sobie. Pracujac:)
A fota wymiata... szumem...;)