Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Zdjęcia- to brzmi szumnie...;)
SADPUNK44
01-02-2010, 00:05
Nie musicie się rozpisywać, napiszcie chociaż, czy się podobają...;)
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=fud83wwajb36ppcrgpvr.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=0cct3cwlfkqofcowzhn.jpg)
Jak dla mnie przekombinowana obrobka, ale zdaje sobie sprawe, ze moga sie podobac nie tylko Tobie. Drugie na pewno lepsze od pierwszego.
przeostrzone chyba troszke, poza tym tez mam taką młodziutką modelkę w domu i nie są fajne zdjęcia tego typu, jeśli jest taka młoda to lepiej się patrzy jak zdjęcie jest w kolorze, nie jest przepozowane, ja np. robiłem portreciki przy kąpieli - mokre włoski i fajne światło bo w łazience dużo luster, fajnie wychodzą.. - to tylko moje zdanie
SADPUNK44
02-02-2010, 00:26
Często czytam opinie, że moje zdjęcia są przeostrzone, chyba coś nie tak jest z programem, w którym wyostrzam po zmniejszeniu...Zapodaję bez wyostrzania:
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=hnukqqftheabbny9goq.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=qgd1zpw7a04p33qtpvs1.jpg)
P.S
A w kwestii pozowania, to Maja sama chciała takie "pozowane", bo Ona jest już Dużą Modelką...:mrgreen:
Często czytam opinie, że moje zdjęcia są przeostrzone, chyba coś nie tak jest z programem, w którym wyostrzam po zmniejszeniu...Zgaduje -- najpierw dodajesz noise, a pozniej ostrzysz malym promieniem? :)
SADPUNK44
02-02-2010, 01:36
Zgaduje -- najpierw dodajesz noise, a pozniej ostrzysz malym promieniem? :)
Wyostrzam w programie Sunlit Green, tam jest opcja "sharpen", a co on tam robi najpierw, to nikt nie wie...;)
Wyostrzam w programie Sunlit Green, tam jest opcja "sharpen", a co on tam robi najpierw, to nikt nie wie...;)Jak dla mnie -- to robi to fatalnie.
SADPUNK44
02-02-2010, 01:48
Jak dla mnie -- to robi to fatalnie.
A najlepsze jest to, że dopiero wrzucając na Forum, wyłażą takie zniekształcenia, odtwarzając je u siebie, wyglądają o niebo lepiej...
Poza tym, z gówna bata się nie ukręci, jak się robi D60, na ISO 800, to zawsze będzie dupa z tyłu...:)
2-ka oki, ale jak masz oryginał, to jeszcze raz je wywołaj...
Archibald
02-02-2010, 22:36
...Poza tym, z gówna bata się nie ukręci, jak się robi D60, na ISO 800, to zawsze będzie dupa z tyłu...:)
Nie piernicz, jak czasami zapodasz wrzuty na blogu to mam ochotę zamienić się z Tobą sprzętem ;-) Inna sprawa, że z reguły wybierasz na Forum nie te prace, które ja bym wybrał ;-)
...a poza tym czekam na obiecane wieści, podobno mieliśmy wpaść do Was... ale jak nie chcecie to nie :-P
;-)
SADPUNK44
03-02-2010, 02:02
Nie piernicz, jak czasami zapodasz wrzuty na blogu to mam ochotę zamienić się z Tobą sprzętem ;-) Inna sprawa, że z reguły wybierasz na Forum nie te prace, które ja bym wybrał ;-)
...a poza tym czekam na obiecane wieści, podobno mieliśmy wpaść do Was... ale jak nie chcecie to nie :-P
;-)
Znowu?:mrgreen::-PJak się Maja z Mają spotka, to możemy mieć od dwóch termitów spokój...:mrgreen:Zostają jeszcze dwa...Kasia i Mira...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.