PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z obiektywem



akses
30-01-2010, 20:34
Witam was mam pytanie czy mozna kupic przednia soczewke do obiektywu ? Bo wczoraj zgubiłem podczas imprezy i zauwazylem to dopiero rano ; / . Jesli macie jakis namiar na kupno do obiektywu 18-135 mm AFS DX to byl bym wdzieczny bo teraz nie wiem czy jest obiektyw do wyrzucenia czy mozna zakupic takowa soczewke bo troche szkoda obiektywu .
Pozdrawiam

Paput
30-01-2010, 21:08
O boże, jaki melanż! Widać było epicko :)


Ale żeby nie było, że offtop -
Samemu nie uzyskasz raczej dostępu do takich części, w serwisach (nie tylko autoryzowanych), już bardziej.

Skibek
30-01-2010, 21:32
Witam was mam pytanie czy mozna kupic przednia soczewke do obiektywu ? Bo wczoraj zgubiłem podczas imprezy i zauwazylem to dopiero rano ; / . Jesli macie jakis namiar na kupno do obiektywu 18-135 mm AFS DX to byl bym wdzieczny bo teraz nie wiem czy jest obiektyw do wyrzucenia czy mozna zakupic takowa soczewke bo troche szkoda obiektywu .
Pozdrawiam


A którą soczewkę zgubiłeś? przednią, czy ostatnią?
Prawdopodobnie oprócz soczewki zgubiłeś też pierścień, którym jest dokręcona.
Poszukaj na Allekradno.pl może jakiś uszkodzony 18-135G DX, po upadku będzie do kupienia za grosze.
Jeżeli nie dostaniesz nigdzie tej soczewki to byłbym chętny na odkupienie tego "ślepca".

akses
31-01-2010, 10:58
Przednia soczewke zgubilem az nie wierze ze mogla sobie tak wypasc a nie mialem czasu zeby sprawdzic i uzywalem innego obiektywu rano jak spojrzalem to nie uwierzylem nic poki co poszukam na tej stronie poza tym napisalem jeszcze do nikona moze jest opcja zeby kupic taka soczewke .

Alex Paleczny
31-01-2010, 16:24
Znowu wróci temat, żeby UV zakładać. Tym razem żeby zabezpieczyć się przed wypadnięciem flaków z obiektywu. :)