PDA

Zobacz pełną wersję : CISS do Epsona R2880



veldon
30-01-2010, 14:15
Witam wszystkich:)
Pytałem już o to w innym wątku, ale dla pewności spytam jeszcze tutaj. Chodzi mi o CISS do Epsona R2880. Mianowicie... gdzie go kupić? Może znacie jakieś sprawdzone źródło? Do tego jaki byście polecali atrament, bo w R2880 jest już stosowany UltraChrome K3, co pewnie nie jest łatwo zastąpić. Czy ktoś z Was już tego używa? Jak się sprawdza? Ja sam używam urządzenia Epsona RX585 wraz z CISS, sprawdza się rewelacyjnie, ale przesiadam się właśnie na R2880 i szukam systemu do niej.

veldon
30-01-2010, 19:58
Podobno któryś z forumowiczów zajmuje się sprzedażą systemów stałego zasilania, odezwijcie się, Panowie...:)

MARJAN
06-02-2010, 19:12
Stosowałem kiedyś CISS w Epsonie r 2800. Kupowałem pojemniki 220 ml z oryginalnym K3, sprawdzało się to ale trzeba dużo drukować. Tusz w kontakcie z powietrzem ma tendencje do szybkiego starzenia się a co za tym idzie to utrzymanie głowicy drukującej w sprawności. Można też stosować tusz od niezależnych producentów ale z tego co wiem to może być problem przy uzyskaniu odpowiedniej tonacji wydruków czarno białych.