Zobacz pełną wersję : Plecka nie obciążający kieszeni!
piter123789
28-01-2010, 19:36
Witam. Wiem że jest już multum tematów na ten temat jednakże nie natrafiłem na odpowiednią dla mnie propozycję i mimo wszystko spróbuję napisać. Szukam plecaka, który pomieści mojego d60+N18-55+N35+Sigmę 18-50 mm f/2.8-4.5+Sunpaka PZ42X i różne duperele oraz przydałby się jakiś zaczep na statyw. Oczekuje także sporej wytrzymałości i bezpieczeństwa dla mojego sprzętu. Co do ceny to tak jak to określiłem w tytule- wersja nie za droga czyli do 170PLN!
http://www.balta.pl/foto/opis.php3?ID=30493 ?? ja sam taki planuję dla siebie na lato
piter123789
28-01-2010, 19:59
http://www.balta.pl/foto/opis.php3?ID=30493 ?? ja sam taki planuję dla siebie na lato
A nie wiesz jak jakość wykonania tego ustrojstwa? Sprawia wrażenie porządnego. Ten aparat się jakoś w środku mocuje czy tak luzem lata?
http://www.ceneo.pl/75213
piter123789
29-01-2010, 00:34
http://www.ceneo.pl/75213
Nie wiem czy nie za mała.
A nie wiesz jak jakość wykonania tego ustrojstwa? Sprawia wrażenie porządnego. Ten aparat się jakoś w środku mocuje czy tak luzem lata?
oglądałem na żywo i jest porządny, poza tym firma paq nie robi beznadziejnych produktów. Moja torba jest bez zarzutu po kilku miesiącach użytkowania. Niestety nie powiem Ci teraz czy jest mocowanie aparatu do plecaka bo nie zwróciłem na to uwagi. Mogę zapytać kolegi, który tam pracuje i postaram się tu napisać później.
piter123789
29-01-2010, 20:24
oglądałem na żywo i jest porządny, poza tym firma paq nie robi beznadziejnych produktów. Moja torba jest bez zarzutu po kilku miesiącach użytkowania. Niestety nie powiem Ci teraz czy jest mocowanie aparatu do plecaka bo nie zwróciłem na to uwagi. Mogę zapytać kolegi, który tam pracuje i postaram się tu napisać później.
OK! To daj znać jak będziesz coś więcej wiedział. A może jeszcze coś?:)
piter123789
01-02-2010, 00:25
Chciałbym edytować post. Szukam plecaka, który pomieści 2 body (d60+d90) i kilka szkieł. Proszę o propozycje.
Chciałbym edytować post. Szukam plecaka, który pomieści 2 body (d60+d90) i kilka szkieł. Proszę o propozycje.
Jakie masz najdłuższe szkło ?
Jak nie chcesz mieć za dużego plecaka to popatrz na Lowepro Mini Trekker AW lub Flipside 400 AW.
http://www.lowepro.com.pl/Products/Backpacks/allWeather/Mini_Trekker_AW.aspx
http://www.lowepro.com.pl/Products/Backpacks/classic/flipside_400.aspx
Pozdrawiam,
piter123789
02-02-2010, 00:35
Jakie masz najdłuższe szkło ?,
Szkła mam następujące: N18-55, N35, i w planach Tamron 17-50. Te 3 szkła na stówkę będę nosił. Nie koniecznie plecak ten musi być mały.:) Byle tylko za rozsądne pieniądze i w dobrym wykonaniu (rozsądne pieniądze to jak dla mnie do 180 PLN)
JPA foto monster, mam, używam, polecam, mieści cały sprzęt ze stopki i mam jeszcze duzo wolnego miejsca
Antonioo
02-02-2010, 11:33
a ja mam coś takiego.....polecam....pomieści sporo.......Kata 467
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/02/kata_dr467_a-1.jpg
źródło (http://www.missnumerique.com/images/produits/large/kata_dr-467_a.jpg)
Stradivarius
02-02-2010, 11:59
Z mojej strony proponuję Ci firmę Apollo, może to nie Kata ...
ale cenowo do wytrzymania a chyba oto Ci chodzi.
Sam posiadam taki model -http://www.foto-net.pl/sklep/produkt14947-Apollo-CompuPack-Traveller.html
co prawda tylko do bardzo żadkich wypadów z pełnym sprzętem (preferuje raczej torby)ale jest okey, bardzo pojemny no i nie drogi :).
piter123789
02-02-2010, 18:17
Z mojej strony proponuję Ci firmę Apollo, może to nie Kata ...
ale cenowo do wytrzymania a chyba oto Ci chodzi.
Sam posiadam taki model -http://www.foto-net.pl/sklep/produkt14947-Apollo-CompuPack-Traveller.html
co prawda tylko do bardzo żadkich wypadów z pełnym sprzętem (preferuje raczej torby)ale jest okey, bardzo pojemny no i nie drogi :).
Jak długo go użytkujesz i jak z jego wykonaniem?
piter123789
02-02-2010, 18:54
Tak szperałem tez na allegro i coś takiego znalazłem: http://http://allegro.pl/item906992739_wyprzedaz_profi_plecak_foto_laptop_a wc.html#gallery. Co o tym myślicie?
mateo912
02-02-2010, 19:20
A ja CI polecę plecak JPA (http://allegro.pl/item896984770_jpa_plecak_foto_laptop_lustrzanki_ca non_nikon_sony.html) foto z allegro.
Duży, solidny, wygodny. Jeśli nie potrzebujesz miejsca na laptopa to jest chyba jeszcze wersja 20 zł tańsza bez kieszeni na lapka.
Gdzieś na forum był spory wątek o tym plecaku.
Czarny73
02-02-2010, 19:27
Jak byś był zainteresowany, to mam na zbyciu plecak naneu pro alpha-l, spokojnie pomieści to co masz i jeszcze laptok wejdzie. Plecak jeszcze na gwarancji, naprawdę wart swej ceny.
Ps. Co do ceny to się spokojnie zmieścisz w swojej kwocie, może jeszcze coś zostanie ;-). Jak byś był zainteresowany to pisz na PW.
Pozdrawiam.
Stradivarius
02-02-2010, 22:17
Jak długo go użytkujesz i jak z jego wykonaniem?
No już będzie z dwa lata jak go zakupiłem, spokojnie wytrzymuje duże obciążenia i jest
nawet dosyć estetycznie wykonany.Gąbka na wyściułkę ma dobrą grubość i twardość ,jest nawet miejsce na
laptopa (choć sam go nigdy tam nie umieszczałem).Zamki niestety plastikowe .Podstawowe kieszenie tzn.
na sprzęt i laptopa mają zabezpieczenia w postaci pasków zapinanych na zatrzaski ,uniemożiwiają jakieś szybkie
otwarcie zamków i kradzież sprzętu .Co jeszcze - posiada pasek biodrowy no i jest gdzie zamocować statyw.
Niestety nie posiada pokrowca przeciwdeszczowego, jedynie zamki posiadają zasłonki z materiału co trochę pomaga
w czasie deszczu.
piter123789
05-02-2010, 18:44
A ja CI polecę plecak JPA (http://allegro.pl/item896984770_jpa_plecak_foto_laptop_lustrzanki_ca non_nikon_sony.html) foto z allegro.
Duży, solidny, wygodny. Jeśli nie potrzebujesz miejsca na laptopa to jest chyba jeszcze wersja 20 zł tańsza bez kieszeni na lapka.
Gdzieś na forum był spory wątek o tym plecaku.
Zdecydowałem się na coś takiego tylko, że bez przegrody na laptopa. Dzięki wszystkim za pomoc. Można zamknąć.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.