CyfraL
24-01-2010, 13:04
Witam,
Szukałem w kilku miejscach i nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy można wyświetlać edytowane na komputerze zdjęcia przy pomocy puszki D300s? Jeżeli tak, to jak trzeba je zapisać i jakim programem, gdyż wszystkie moje próby zakończyły się komunikatem "Plik nie zawiera danych obrazu".
Szukałem w kilku miejscach i nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Czy można wyświetlać edytowane na komputerze zdjęcia przy pomocy puszki D300s? Jeżeli tak, to jak trzeba je zapisać i jakim programem, gdyż wszystkie moje próby zakończyły się komunikatem "Plik nie zawiera danych obrazu".