PDA

Zobacz pełną wersję : Padnięta karta



tomik34
13-01-2010, 21:05
witam wszystkich
przepraszam że piszę tutaj ale wybrałem dział z największą liczba przeglądających
potrzebuję szybkiej pomocy
problem jest taki:
zrobiłem zdjęcia na imprezie - komercyjne . Przychodzę sobie własnie do domu podłączam moją kartę do kompa i szok !!!
komputer jej nie widzi a właściwie widzi i mówi ze jest uszkodzona , drugi komputer to samo, drugi czytnik CF to samo, podłączyłem przez aparat to samo !!! W aparacie mogę zdjęcia przeglądać - o co chodzi ?

markB
13-01-2010, 21:37
Spróbuj któregoś z tych programów:
http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Kategoria,Windows,86.html

drhardware
14-01-2010, 11:54
...W aparacie mogę zdjęcia przeglądać - o co chodzi ?

Może zadziała sciagnięcie fotek z aparatu po kablu, a dopiero potem programy do odzyskiwania?

dzejms
14-01-2010, 12:06
Czy to juz 3 temat w tej samej sprawie?

Paweł M
14-01-2010, 17:42
Czy to juz 3 temat w tej samej sprawie?

a jaka to różnica który, skoro kolega szuka pomocy?

dzejms
14-01-2010, 17:45
a jaka to różnica który, skoro kolega szuka pomocy?

Taka roznica, ze chce pomoc a skacze po trzech tematach zeby sprawdzic czy cos odpisal.

Skoro kolega szukajcy pomocy ledwo odpisuje (po 3h w jednym temacie) to po co zakladal trzy. Jezeli szuka szybkiej pomocy to IMO powininen odpisywac w miare szybko. Ja wiem, ze praca itp, ale skoro jest to takie pilne...

dzejms
14-01-2010, 20:34
Kolejne 3h minely. "pilna" sprawa okazuje sie niezbyt pilna, albo kolega juz sprawe rozwiazal, o czym nie raczyl poinformowac. Mi juz chec pomocy przeszla. Chyba, ze jest 4-ty watek...