tomik34
13-01-2010, 21:05
witam wszystkich
przepraszam że piszę tutaj ale wybrałem dział z największą liczba przeglądających
potrzebuję szybkiej pomocy
problem jest taki:
zrobiłem zdjęcia na imprezie - komercyjne . Przychodzę sobie własnie do domu podłączam moją kartę do kompa i szok !!!
komputer jej nie widzi a właściwie widzi i mówi ze jest uszkodzona , drugi komputer to samo, drugi czytnik CF to samo, podłączyłem przez aparat to samo !!! W aparacie mogę zdjęcia przeglądać - o co chodzi ?
przepraszam że piszę tutaj ale wybrałem dział z największą liczba przeglądających
potrzebuję szybkiej pomocy
problem jest taki:
zrobiłem zdjęcia na imprezie - komercyjne . Przychodzę sobie własnie do domu podłączam moją kartę do kompa i szok !!!
komputer jej nie widzi a właściwie widzi i mówi ze jest uszkodzona , drugi komputer to samo, drugi czytnik CF to samo, podłączyłem przez aparat to samo !!! W aparacie mogę zdjęcia przeglądać - o co chodzi ?