PDA

Zobacz pełną wersję : Chory ŁYSY Ibis potrzebuje pomocy



Pianka
09-01-2010, 22:47
Witam

Raz już pomogliście jednemu psiakowi
jesli ktoś chciałby pomóc drugi raz będe wdzięczna


Ibis aktualnie przebywa w hotelu,
ma zaawansowaną nużyce, żadne leki nie pomagają, co uda sie go wyleczyć to znowu choruje.
Została jeszcze jedna opcja podawania mu tabletek, ktore kosztują 600 zł ( Scanomune)
i zrobienia wszystkich mozliwych badań, gdyż w jego przypadku, każde osłabienie organizmu nawet najmniejsze powodu nagły powrot choroby.
Ale na to potrzebuje waszej pomocy.
Pilnie potrzebne pieniądze na leki.
Już nie mówić o tym, ze zaczyna brakować pieniędzy na zapłacenie hotelu


dane kontaktowe do hotelu
[email protected]
[email protected]
tel. 506092595

numer konta


Mizantropia
Gorczeniczka 2, 87-300 Brodnica
mbank 02 1140 2004 0000 3502 6069 0298
w tytule "dla Ibisa z forum Nikona +nick"


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/ibis-1.jpg
źródło (http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/ibis.jpg)

Do schroniska trafił jako mały szczeniak

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img395.imageshack.us/img395/9002/ibiska9.jpg)

Dziś ma juz 1,5 roku i zaawansowana nużyce.

Nikt w schronisku się nie zainteresował sie tym psem

A on marniał w oczach.


Od stycznia 2009 roku choruje na nużyce.
Co uda sie go wyleczyć to znów choruje.
Choroba niedość, że co chwile wraca to ciągle się nasila!

Ibis w schronisku był narażony na ciągly stres a to pogłebiało chorobe!

Jedynym wyjściem było wyciagnięcie Ibisa do DT lub hotelu.
Dzięki pomocy wielu ludzi Ibis wyjechal do hoteliku, jednak i tam nie można sobie poradzić z jego chorobą.
Potrzebuje na nowy lek 600 zł miesięcznie. Pomóżcie.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/ibis3-1.jpg
źródło (http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/ibis3.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/ibis4-1.jpg
źródło (http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/ibis4.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/b95938024bd0cb02-1.jpg
źródło (http://images47.fotosik.pl/239/b95938024bd0cb02.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/d86a0b43964e52b0med-1.jpg
źródło (http://images42.fotosik.pl/147/d86a0b43964e52b0med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images46.fotosik.pl/230/c79a08a00fced5efmed.jpg)



To zdjęcie z krótkiego okresu kiedy był szczęsliwy, czy kiedyś jeszcze będzie....?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.emilia.wiznet.pl/hotel/images/ibis.jpg)

Leatherface
10-01-2010, 21:57
up

Kaleid
10-01-2010, 22:04
Jako że kocham psiaki, nie mogę zostawić sprawy obojętnie. Pieniążki poszły. Mam nadzieję, że znajdzie szybko wróci do zdrowia i znajdzie dom.

Pianka
11-01-2010, 22:31
Pieknie dziekuje, twoje pieniążki w kwocie 100 zł już doszły! dziekuje.

Jesli nie macie pieniążków to może czas i chęci aby powysyłać apel do znajomych?
tutaj jest allegro
http://www.allegro.pl/item880286684_pomocy_ja_cierpie_lysy_chory_ibis_po moz_mu.html

Pianka
15-01-2010, 19:50
Ibisek się przypomni.

Jego nowe zdjęcia


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/c0950197afb83374med-1.jpg
źródło (http://images49.fotosik.pl/248/c0950197afb83374med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/eb0dc89e1dcafbeemed-1.jpg
źródło (http://images43.fotosik.pl/247/eb0dc89e1dcafbeemed.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/1e28d649d6e6b856med-1.jpg
źródło (http://images50.fotosik.pl/248/1e28d649d6e6b856med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/01/666d31fce0132187med-1.jpg
źródło (http://images40.fotosik.pl/243/666d31fce0132187med.jpg)

Locter
15-01-2010, 20:08
Szkoda psa, naprawde. I powiem wam więcej ogólnie co do zwierząt. Weźmy gatunki zagrożone - zikie koty, jak slysze w tv ze zostalo kilkaset sztuk pantery śnieżnej to [-moderacja-] mnie strzela. Jak bym zobaczyl takiego sk***na, który chce zabic takiego kota, to autentycznie - odstrzeliłbym chamowi łeb. Przecież te zwierzęta to kwintesencja piękna, siły i dzikości, powinniśmy je czcić, stawiać swiątynie i modlić się do nich jak w niektórych kulturach. Człowiek przy dzikim kocie to marna namiastka istoty, pech tylko chciał, że posiadamy wiekszy mózg i wiecej inteligencji (sk***wa także) Ehh.. długo bym mógł pisać. . :(

Pumexior
15-01-2010, 21:23
Moja samoocena dosięgła poziomu zera, okazało się że jestem gorszy od kota ;)

Locter
15-01-2010, 21:27
Moja samoocena dosięgła poziomu zera, okazało się że jestem gorszy od kota ;)

jestes niestety, ja też :)

Pianka
23-01-2010, 22:47
doszła wpłata 100zł Hasnik. Pięknie dziekuje.

I zapraszam innych do pomocy



Ibisek po kolejnych badaniach
Ibisek oprócz nużeńca ma tez 3 rodzaje grzyba-grzyby nie są patogenne i gronkowca , który wyrósł na chorych zmianach skóry.

U weta wpłaciliśmy za
-antybiotyk -opakowanie enrobiofloxu
-zakropilismy advantixem
-tabletki na świąd, aby lekko choc załagodzic drapanie-zapomniałam nazwy, a papiery zostały u weta
-hepatiale 30tabl
-farmatan- proszek na poprawę pracy jelit, bo te kupy non stop rzadkie, co pare dni
-uregulowałam za zeskrobiny i krew

Wszystko razem wyszło -234zł.

Pianka
13-02-2010, 12:39
to leki Ibiska


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/02/44fb4c944b568288med-1.jpg
źródło (http://images43.fotosik.pl/251/44fb4c944b568288med.jpg)

kupiliśmy tez kerabol

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/109/6e0763bdceb34604.jpg)



efekty leczenia :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images47.fotosik.pl/256/ccd4bf6dad55b449med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images38.fotosik.pl/252/b4e1cabc6e304557med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/02/8a4973bd62d5e656med-1.jpg
źródło (http://images49.fotosik.pl/256/8a4973bd62d5e656med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images49.fotosik.pl/256/6fbc31216a9e5451med.jpg)

Pianka
16-04-2010, 21:21
Ibis dalej potrzebuje pomocy.
Odkrylismy kolejny powód dla którego choroba nawraca- Ibis ma problem z jelitami. Musi dostawać specjalistyczna karme RC wetowską, która kosztuje 240 zł miesięcznie.

Pianka
18-04-2010, 22:05
Ibis oprócz swojej choroby jest żywiołowym, uśmiechniętym pieskiem. Nie lezy w kącie, nie umiera z depresji, on chce żyć. Uwielbia się bawić gryzakami i piłkami.

Narazie zrezygnowaliśmy z leku za te 600 zł, bo odkryliśmy własnie jedną z przyczyn nawrotu choroby- problemy z jeliatmi, które osłabiały organizm, a każde osłabienie powoduje u niego nawrót.

Mimo wszystko sa tutaj osoby, które pomagają dziekuje im z całego serca :)

KaleidoStar
19-04-2010, 00:50
Od jakiegoś czasu działam na zwierzęcych forach adopcyjno-pomagających. Trochę wcześniej przygarnęłam ze schroniska kocicę.
Gdybym mogła, opiekowałabym się większą ilością zwierząt, niestety kwestie finansowe mi na to nie pozwalają. Pianka sama wie, jakie to bywa kosztowne. W pierwszych dniach pobytu mojej czarnej w domu okazalo się, że jest mocno chora, prawdopodobnie nie przeżyłaby następnego miesiąca w schronisku. Leczenie szarpnęło mnie po kieszeni. Bardzo.
Ale nie żałuję, zyskalam cudowną kompankę.
Wiem, że wszystkim zwierzętom nie pomogę. Ale przeczytałam ostatnio zdanie, które podsumowuje starania Pianki, moje i calej rzeszy innych dobrych serc.

Adoptując jednego kota nie zmienisz świata....ale świat się zmieni dla tego jednego kota.

I to mi wystarczy.

Pianka
19-04-2010, 18:24
Ibis własnie otrzyma pomoc od jednego usera z tego forum.
Nie wiem czy ta osoba chce sie ujawniać, ale chciałabym jej gorąco podziękować jeszcze raz :)

ekonet
19-04-2010, 18:30
Gdyby był problem z jakimś lekiem lub byłby on drogi, napisz do mnie, zorientuję się u moich weterynarzy.
Posprzątałem tu trochę i niech będzie porządek.

Pianka
27-04-2010, 14:51
Ibisek pozdrawia wszystkich i dziekuje za pomoc.


Ibis dostał w prezencie karme i smakołyki od dobrej duszy :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images45.fotosik.pl/287/0828be6f28bd4428.jpg)





i przypominamy, ze dalej Ibisek potrzebuje pomocy, a przedewszystkim domu

Pianka
30-04-2010, 20:11
wieści z hoteliku




Byliśmy u nowego weta-bardzo fajny i myslę,że będziemy współpracowac

Ale do rzeczy: był w szoku jak zobaczył Ibisa- takiego przypadku nigdy nie miał , zreszta jak powiedział -Ibis to wyzwanie dla każdego weta- jak go zobaczył , to w pierwszej chwili myślał ,że to szczenie amstafa Ibis wydziela tak specyficzny zapach ,że w całej poczekalni było czuć W samochodzie to już nie wspomnę- a do tego oczywiście zrobił kupę i wymiotowałMa potworną chorobę lokomocyjna biedulak. Oczywiście cieszył się do wszystkich
Opowiedziałam całą historię leczenia .

To co powiedział istotnego to to,że Ibisa nie da się już nigdy wyleczyć w tak zaawansowanej nużycy całego ciała możemy jedynie próbować mu pomóc, ale nawroty będą zawsze. Problemem jest to,że organizm Ibisa nie chce walczyć,że jego odporność jest tak niska ,że leczenie jest bardzo bardzo trudne.

Na razie kazał cały czas podawać advocate-co miesiąc zakraplać- dziś wzięłam jeden.
Na odporność scanomune bądź jego odpowiedniki-podawać non stop
No i coś na poprawę sierści- Dermanorm , który otrzymałam jest super i mam go podawać do końca- potem zrobić przerwę z 2 tyg i dalej .

Jeśli przez 2 miesiące nie będzie poprawy to będziemy myśleć dalej nad lekami...leczenie zewnętrzne niestety przy Ibisku jest za słabe, wszelkie kąpiele mało nam pomogą.

KaleidoStar
01-05-2010, 22:23
Jeśli będziecie potrzebować jakiegoś leku, to pisz, może uda mi się coś taniej załatwić. Finansowo wspomóc nie mogę, ale mogę poprosić o pomoc mojego weta, to facet z sercem w odpowiednim miejscu.

Pianka
03-05-2010, 09:13
potrzebujemy Scanomune lub jego odpowiednik i Advocate


dzięki bardzo za pomoc.


Dziękuje też innnym, którzy pomogli, bo dali kopa, żeby dalej walczyć o niego.
Drugi powód, dla ktorego próbujemy to to, ze Ibis jest wesołym psem, w ogóle nie widać po nim, że cierpi. Lubi się bawić, biega wesoło, lubi zabawki, gryzaki. Aż serce się kraje :(

Ibis w tej chwili wygląda strasznie:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/05/d1a1e81eeb967338med-1.jpg
źródło (http://images43.fotosik.pl/289/d1a1e81eeb967338med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images47.fotosik.pl/289/34fbc0f914177f1emed.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images42.fotosik.pl/202/209f9670eb9ffa9cmed.jpg)

Pianka
02-06-2010, 13:18
Ibisek powoli zarasta, ale dluga droga przed nami. W tym tygodniu trzeba go znow zakroplić advocate a w przyszłym kupić nowy worek karmy


o to Ibisek

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/3ef05df3b95b8686med-1.jpg
źródło (http://images48.fotosik.pl/300/3ef05df3b95b8686med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/e2efc64394fdb019med-1.jpg
źródło (http://images42.fotosik.pl/212/e2efc64394fdb019med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/c6cedff53c0b712c-1.jpg
źródło (http://images49.fotosik.pl/300/c6cedff53c0b712c.jpg)

Pianka
28-06-2010, 16:15
Ibisio coraz lepiej, opornie idzie tylko zarastanie łapek i mordki, ale idziemy do przodu


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/f6831c78ce306bb1med-3.jpg
źródło (http://images40.fotosik.pl/305/f6831c78ce306bb1med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/f6a46bb7547c35ef-3.jpg
źródło (http://images40.fotosik.pl/305/f6a46bb7547c35ef.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images39.fotosik.pl/305/ff1092e08303c8b9med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/06/d55d00ffee7715a9-3.jpg
źródło (http://images47.fotosik.pl/309/d55d00ffee7715a9.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images50.fotosik.pl/309/1f58e78ed785af60med.jpg)

Pianka
15-07-2010, 11:24
Ibis był u weta, jest poprawa co do sierści, jednak Ibisek schudł, w zwiazku z tym wet zainteresował się tarczycą.
Zrobiliśmy pare badań, czekamy na wyniki.


Ibis dalej prosi o pomoc, badania, karma, hotel wszystko kosztuje.

Pianka
19-07-2010, 09:18
Dziękuje za wpłate Wasi :)

prosimy o dalszą pomoc, z nowych wieści


-wyniki krwi Ibisa są jak najbardziej w normie! Morfologia i biochemia bez żadnych odchyleń- pięknie zregenerowała się wątroba.
-podejrzenie o tarczycę wykluczone- nie ma ani niedobory, ani nadczynności-jest wszystko ok...

I to z jednej strony cieszy, ale z drugiej nadal nie daje odpowiedzi co może temu biedakowi być
. Wet studiuje ksiązki i wyczytał, to co mu się nasuneło na myśl juz jakis czas temu- na temat hormonu wzrostu-brak hormonu powoduje ,że organizm psa jest drobniejszy ( przy pierwszej wizycie jak wam wspomniałam pierwsza reakcja na Ibisa była taka iż to szczenię...), brak hormonu powoduje też wyłysienia na ciele, problemy z sierścią i jej pigmentacją. Sprawdza się to poprzez badanie krwi. Jednak dopiero w tygodniu będę wiedziała czy da radę to zrobić u nas czy trzeba będzie próbki gdzieś wysłać.
Mimo tego mamy nadzieję,że to nie będzie ta choroba- choć sprawdzić nie zaszkodzi- gdyż choroba ta niestety daje to iż pies musi przyjmowac hormon a niestety mimo tego żyje max do lat 6....oby to nie dotyczyło Ibiska!!Na razie trzeba być dobrej myśli!!
Oprócz tego oczywiście zeskrobiny-ale to w połowie sierpnia.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images35.fotosik.pl/170/967113e742973efemed.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/07/70430262f6ebc1d4med-1.jpg
źródło (http://images41.fotosik.pl/311/70430262f6ebc1d4med.jpg)

fistaszek20
20-07-2010, 14:31
Pianka - nie obiecuję szybkiej pomocy, ale postaram się coś zorganizować - coś, tzn. choć trochę pieniążków.

Pianka
22-07-2010, 10:15
Bardzo ci dziekuje.

poprosiłam hotelik o zrobienie filmiku jak Ibis sie bawi i szaleje, zeby pokazać, ze on jest wesoły, radosny i chce żyć. A dopóki on chce żyć będziemy walczyć.
Filmik powinien być w przyszłym tygodniu to tu wrzuce.

Pianka
01-08-2010, 20:56
Ibisowi konczy się kasa :(

Trzeba zamowić nowa karme, po zamówieniu zostaniemy z niczym już :(

gdyby ktoś chciał pomóc.....
http://allegro.pl/item1171991519_lysy_chory_mix_amstaff_potrzebuje_p omocy.html



troche lał deszcz, ale juz robi się ładniej, wiec w najbliższych dniach powinien byc jakiś filmik

Pianka
27-08-2010, 09:52
Ibis ma kolejna zmine karmy.
5 kg kosztuje 12 zl :( Karma ta to Eukanuba dermatosis.


Zobaczcie to są filmiki pokazujace jaki Ibi jest, szczesliwy, wesoły, lubi sie bawić, on chce żyć
http://www.youtube.com/watch?v=KKpV8lZn6ko

http://www.youtube.com/watch?v=pXXKZgibUmY

http://www.youtube.com/watch?v=xU41g_SYv9w

słowografia
27-08-2010, 10:07
poszedl przelew na 5 kg karmy:)

Pianka
27-08-2010, 19:44
dziekuje, ale widze, ze przez szybkie pisanie zrobiłam błąd, no trudno- poprawiam 5kg kosztuje 120 zł
każdy grosik się przyda :)

Ibis niedługo idzie znów do weta, trzeba postanowić co dalej, bo na zeskrobinie wyszedł dalej nużeniec i to duży i mocno osłabiona odporność, właściwie ułomna już

Pianka
31-08-2010, 20:15
poszedl przelew na 5 kg karmy:)
twój przelew dotarł, dziękujemy bardzo!


wet jutro bedzie konsultował przypadek Ibis w Olsztynie
zobaczymy co będzie dalej

Kasandra
01-09-2010, 08:40
O to u mnie.
A u konkretnie kogo jeśli można wiedzieć?

Pianka
06-09-2010, 17:27
na uczelni, ale nazwiska weta nie znam, musiałabym zapytac w hotelu


Ibis dostał zastrzyki Zylexis - 3 zastrzyki. 150zł koszt

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/74e28e7e2ac0551cmed-1.jpg
źródło (http://images41.fotosik.pl/331/74e28e7e2ac0551cmed.jpg)

Pianka
19-09-2010, 15:58
Jest troszke lepiej, sierści przybywa, oby tak dalej


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images43.fotosik.pl/339/6658a8a4b01c7d35med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images44.fotosik.pl/311/feb1710ce60fd655med.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images48.fotosik.pl/311/c267e6a74c3b536emed.jpg)

KaleidoStar
20-09-2010, 01:21
No pięknie jest...
Czy Ibis ma wątek na dogo? Bo już nie pamietam..

Pianka
22-09-2010, 18:05
tak, ma
http://www.dogomania.pl/threads/124316-POMOCY!!%C5%81ysy-Ibis-prosi-o-pomoc.-Brakuje-kasy-na-leczenie-%28

Pianka
16-10-2010, 14:25
U Ibiska coraz lepiej, ale pomoc dalej potrzebna

Pianka
05-11-2010, 20:58
Ibisek będzie musiał miec zakupiona kolejna dawke zilaxisu.

na szczeście udalo sie przejśc na gotowane jedzonko- baranine. Ibiskowi coraz lepiej


http://allegro.pl/amstaff-mix-lysy-ibis-prosi-o-pomoc-i1297473051.html

Pianka
29-12-2010, 18:43
Ibisek zyczy wszystkim szczęśliwego nowego roku


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/12/ibi20kropa1JPG-1.jpg
źródło (http://lh4.ggpht.com/_GGUIRc7XF7o/TRJNVhrDDcI/AAAAAAAAAWs/NdOuTj0FW7s/s512/ibi%20kropa1.JPG)



Oczywiscie dalej potrzebuje pomocy

mexx
30-12-2010, 01:17
Poszło-niewiele ale zawsze coś.
Zdrowiej Ibis.

KaleidoStar
30-12-2010, 16:57
Dużo zdrowia, Ibisku... i może, tak nieśmiało.. pożyczymy Ci w końcu znalezienia domku?

Pianka
08-02-2011, 18:21
Ibisek sobie maszeruje, na wiosne jak sie nie pogorszy będziemy powoli przymierzali się do szukania domu.
Bo skóra coraz lepiej.
Zilexis czyni cuda :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/ibiJPG-2.jpg
źródło (http://lh5.ggpht.com/_GGUIRc7XF7o/TUfrqvLzg1I/AAAAAAAAAuA/eRaUMDXFG7A/s512/ibi.JPG)




Dziekuje wszystkim za dochczasową pomoc :)
macie swój maleńki udział w ratowaniu Ibiska :)

Pianka
08-04-2011, 22:03
Czy ktoś jeszcze pamieta Ibiska?
Jaki piekny się zrobił :)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/ibiJPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TVGLXgG6V0I/AAAAAAAAA0s/pKEZZ8nLO3o/s640/ibi.JPG)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/ibi1JPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TVGLessKS_I/AAAAAAAAA00/8cTHmvjzWNA/s576/ibi1.JPG)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/ib1JPG-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXkPr49TpWI/AAAAAAAABMk/5QJRkA6ilmc/s576/ib1.JPG)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/ibJPG-1.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TXkPi88w3jI/AAAAAAAABMQ/-djWVOlcKyc/s512/ib.JPG)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/04/ibi2JPG-1.jpg
źródło (https://lh6.googleusercontent.com/_GGUIRc7XF7o/TX-k8vQwgOI/AAAAAAAABP4/kEeztYdAYng/s512/ibi2.JPG)

ekonet
08-04-2011, 22:09
Pamiętamy.
A może by ktoś w końcu wziął pieseczka? Dobrzy ludzie...?

swider
08-04-2011, 22:41
Jaki piekny się zrobił :)
No, no… poprawa ogromna! Tylko się cieszyć. :)

KaleidoStar
09-04-2011, 01:00
Tylko domku mu trzeba...skończy się stres, odporność wzrośnie...Ech tylko z domkami stałymi taki klopot...mało ich, ciągle mało. Pozdrawiam z zakoconego DT (trzy maluchy na stanie mam aktualnie, przyjadą jeszcze dwa. Moja rezydentka niedługo ..kota dostanie z irytacji ;) )

Pianka
09-04-2011, 15:43
Ibisek jeszcze ma drobne łyse placki na brzuszku, chyba kupimy jeszcze raz zilexis po konsultacji z wetem. A potem będzie trzeba zrobic akcje ogłoszeniową :)

Pianka
14-05-2011, 12:31
Bierzemy się za ogłoszonka już.

Ibi miał kontrole u weta, wet bardzo zadowolony z efektów, tylko Ibiskowi zostały małe plamki łyse na brzuszku, byc moze efekt uboczny choroby.
Kontynuujemy jeszcze leczenie zilexisem i advocatem. Ibis ma juz ułomną odporność, nie chcemy żeby choroba powróciła.
Jest jeszcze możliwośc kupienia karmy wspomagającej sierść, jednak już na nia nas nie stać. Może ktoś z was chciałby sie dołożyć? To moze jakoś uzbieramy na nią.

KaleidoStar
16-05-2011, 17:41
Kciuki za dom dla Ibisa. Niestety nie mogę wspomóc, tonę w tymczasach. Na szczęście dziś jedna koteczka pojechała do domku. Zostały dwa maluchy i jeden dorosły, ale kwarantannowy. Zagrzybiona bida z dawnej lisiej fermy. Zostało jeszcze ok 50 kotów tam :/

Pianka
18-05-2011, 19:23
To powodzenia w adopcjach kotów.


Jak ktoś nie ma pieniążków to moze ma jakies rzeczy w domu które mu sa niepotrzebne i najchetniej by sie ich pozbył np. książki, płyty, filmy itd ?
Moge coś odebrać w wawie, na dworcu w Katowicach. Fanty poszłyby na bazarek z którego zysk byłby na Ibiska

seba
18-05-2011, 19:57
Czy próbowaliscie napisać do producenta tego leku? Ze mogli by naglosnic sprawę w zamian za leki i karmę ? Reklama w tych czasach kosztuje krocie.

Można jeszcze poszukać sponsora wiele firm szuka możliwości ucieczki przed vatem a takie rzeczy im pomagają. Popytajcie ludzie u siebie ja tez popytam u siebie.

Dla IBiska zdrowia zdrowia i domu.

Pianka
24-05-2011, 16:33
Ibisek miał robione zeskrobiny. Nic nie wykazały! Nie ma nużycy!
Jedynie ma osłabioną odpornosc, wiec trzeba będzie go wspomagać, zeby nie było nawrotu.


A karma kosztuje 300 zł miesiecznie

KaleidoStar
25-05-2011, 16:50
Wspaniała wiadomość! No to teraz Ibisku...marsz do domu :)

Pianka
29-08-2011, 18:26
Ibisek dalej musi dostawać zilexis i advocat, hotel tez kosztuje


jesli ktos chciałby pomóc to zapraszam
http://allegro.pl/show_item.php?item=1795082590

Pianka
08-09-2011, 20:59
Przypomne Ibiska który nadal szuka pomocy i domu

KaleidoStar
08-09-2011, 23:58
Pamiętam, pamiętam.. niestety sama wiesz, jak jest... zamiast ubywać to mi tych kotów przybywa. W zeszły wtorek pojawił się kolejny :/ A żaden nie wybył :/
Ale jest sukces! Pierwszy raz od przybycia BlueBerry wyszedł w mojej obecności z kanapy - z własnej woli...

kaba
03-10-2011, 00:00
kilka groszy ode mnie

Pianka
29-10-2011, 18:30
kilka groszy ode mnie
bardzo dziekuje


i przypomne Ibiska bo dalej potrzebuje pomocy

Szkoda, ze nikt go nie chce adoptować :( w warunkach domowych można by było stopniowo odchodzić od leków

Pianka
07-01-2012, 09:07
Ibisek dalej w potrzebie



a tak przy okazji, mam do sprzedania kalendarze, zysk idzie na schronisko, może ktos by chciał?
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=137491

KaleidoStar
07-01-2012, 09:29
Pianka, dzięki za tę pomoc na dogo, informacje się przydaly. Baśka the Kundlica ma się nieźle, leczenie poskutkowalo z tego co wiem :)

Pianka
09-04-2012, 16:58
Ibisek dalej czeka

w zeszłym tygodniu byłam go odwiedzić, całkiem zdrowy piesek, ale musi brac jeszcze advocat, zilexis juz został odsunięty

Pianka
30-04-2012, 18:43
Przypomne Ibiska

KaleidoStar
01-05-2012, 23:23
Jak się czuje? Nie ma nawrotów?

Pianka
22-12-2012, 21:07
Ibis dalej czeka na dom. Nawrotu nie było, ale trzeba było na zime zaopatrzyć sie w zilexis