Zobacz pełną wersję : d300s - czyli czy istnieje możliwośc włączenia nagrywania nie przyciskiem na body
No więc właśnie jak w temacie:
d300s - czyli czy istnieje możliwość włączenia nagrywania nie przyciskiem na body ??? przez np. pilot
powody dla tego czemu pytam są trzy:
- przy moim nie zbyt mega solidnym statywie te poruszenia przeszkadzają
- słychać niestety nieraz szum paluchów
- dla wygody
jak masz kiepski statyw to lepiej nie mocuj do niego sprzetu za 5000
jak masz kiepski statyw to lepiej nie mocuj do niego sprzetu za 5000
jeszcze masz jakąś cenną uwagę ??
może źle napisałem, mam kiepską głowicę, jak już tak dokładnie w to wniknęliśmy
No cóż jeżeli troska o sprzęt jest wg ciebie głupia to nie wnikam. Twoj sprzęt, Twoja kasa, Twoja sprawa jak to wszystko posypie się na podłogę. EOT
Czasami po fakcie doceniamy takie uwagi ale wtedy jest już za późno i bardzo drogo...
Panowie, jak się kręci filmy to sie przeważnie stoi przy sprzęcie, przestawia ostrośc itp. poza tym kręce lekkimi stałkami, proszę nie rozwódźcie sie tak nad tym. napisałem już wam że mam beznadziejną głowice.
chodzi mi o to czy sie da odpalic nagrywanie nie z poziomu body ???
Maciek321
05-01-2010, 02:06
(...)
chodzi mi o to czy sie da odpalic nagrywanie nie z poziomu body ???
Camera Control Pro?
Tak mi wpadło do głowy.
mam tachac ze sobą laptoka ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.