PDA

Zobacz pełną wersję : d300s - czyli czy istnieje możliwośc włączenia nagrywania nie przyciskiem na body



Otiv
04-01-2010, 16:40
No więc właśnie jak w temacie:
d300s - czyli czy istnieje możliwość włączenia nagrywania nie przyciskiem na body ??? przez np. pilot

powody dla tego czemu pytam są trzy:
- przy moim nie zbyt mega solidnym statywie te poruszenia przeszkadzają
- słychać niestety nieraz szum paluchów
- dla wygody

jamirq
04-01-2010, 16:59
jak masz kiepski statyw to lepiej nie mocuj do niego sprzetu za 5000

Otiv
04-01-2010, 18:17
jak masz kiepski statyw to lepiej nie mocuj do niego sprzetu za 5000

jeszcze masz jakąś cenną uwagę ??
może źle napisałem, mam kiepską głowicę, jak już tak dokładnie w to wniknęliśmy

jamirq
04-01-2010, 21:44
No cóż jeżeli troska o sprzęt jest wg ciebie głupia to nie wnikam. Twoj sprzęt, Twoja kasa, Twoja sprawa jak to wszystko posypie się na podłogę. EOT

Fefka
04-01-2010, 22:03
Czasami po fakcie doceniamy takie uwagi ale wtedy jest już za późno i bardzo drogo...

Otiv
04-01-2010, 22:30
Panowie, jak się kręci filmy to sie przeważnie stoi przy sprzęcie, przestawia ostrośc itp. poza tym kręce lekkimi stałkami, proszę nie rozwódźcie sie tak nad tym. napisałem już wam że mam beznadziejną głowice.

chodzi mi o to czy sie da odpalic nagrywanie nie z poziomu body ???

Maciek321
05-01-2010, 02:06
(...)

chodzi mi o to czy sie da odpalic nagrywanie nie z poziomu body ???

Camera Control Pro?

Tak mi wpadło do głowy.

Otiv
05-01-2010, 20:39
mam tachac ze sobą laptoka ?