Zobacz pełną wersję : Zestaw pb-6 + ps-6
Witam. Moje pytanie jest takie czy ktoś z kolegów posiada taki zestaw, mieszek PB-6 i adapter do kopiowania slajdów PS-6? Czy lepiej kupić skaner? Zawsze mieszek można wykorzystać do macro . :)
Witam. Moje pytanie jest takie czy ktoś z kolegów posiada taki zestaw, mieszek PB-6 i adapter do kopiowania slajdów PS-6? Czy lepiej kupić skaner? Zawsze mieszek można wykorzystać do macro . :)
Kup skaner. Mieszek jest upierdliwie ciężki i nieporęczny (w plener raczej nie zabierzesz), a slajdy zdecydowanie lepiej skanować niż fotografować.
Widziałem ze kiedyś miałeś do sprzedania skaner nikona czy masz go nadal?
Widziałem ze kiedyś miałeś do sprzedania skaner nikona czy masz go nadal?
Niestety, znalazł już nowego właściciela.
Mam taki mieszek. Świetnie nadaje się do kopiowania slajdów, tylko jedna uwaga - musi być użyty aparat z matrycą FX, a nie DX.
musi być użyty aparat z matrycą FX, a nie DX.
Możesz rozwinąć?
Możesz rozwinąć?
Po prostu, matrycą DX nie obejmie się całej klatki filmu, a jedynie jej część.
więc zestaw i będzie trzeba kupić d 700 :) ( zona może tego nie wytrzymać :-D )
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.