PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw pb-6 + ps-6



brylek
02-01-2010, 23:04
Witam. Moje pytanie jest takie czy ktoś z kolegów posiada taki zestaw, mieszek PB-6 i adapter do kopiowania slajdów PS-6? Czy lepiej kupić skaner? Zawsze mieszek można wykorzystać do macro . :)

axer
02-01-2010, 23:48
Witam. Moje pytanie jest takie czy ktoś z kolegów posiada taki zestaw, mieszek PB-6 i adapter do kopiowania slajdów PS-6? Czy lepiej kupić skaner? Zawsze mieszek można wykorzystać do macro . :)

Kup skaner. Mieszek jest upierdliwie ciężki i nieporęczny (w plener raczej nie zabierzesz), a slajdy zdecydowanie lepiej skanować niż fotografować.

brylek
03-01-2010, 00:01
Widziałem ze kiedyś miałeś do sprzedania skaner nikona czy masz go nadal?

axer
03-01-2010, 00:31
Widziałem ze kiedyś miałeś do sprzedania skaner nikona czy masz go nadal?

Niestety, znalazł już nowego właściciela.

wigi
04-01-2010, 13:05
Mam taki mieszek. Świetnie nadaje się do kopiowania slajdów, tylko jedna uwaga - musi być użyty aparat z matrycą FX, a nie DX.

szelas
04-01-2010, 14:43
musi być użyty aparat z matrycą FX, a nie DX.

Możesz rozwinąć?

wigi
04-01-2010, 17:02
Możesz rozwinąć?
Po prostu, matrycą DX nie obejmie się całej klatki filmu, a jedynie jej część.

brylek
04-01-2010, 21:06
więc zestaw i będzie trzeba kupić d 700 :) ( zona może tego nie wytrzymać :-D )