photomaniac
02-01-2010, 18:30
Wiatm wszyskich forumowiczów! Mam problem z moim Nikonem D90 i modułem GPS Nikon GP-1. Otóż podłączam go dołączonym kablem do modułu w wejście z napisem "camera" a do aparatu w wejście z napisem "GPS". Po krótkim czasie z czerwonego mrugania diody na GPS-ie załącza się zielona (< niż 4 satelity). A aparat i tak nie dodaje współrzędnych do EXIF'a. Co jest więc nie tak? Może coś w opcjach? Albo serwis? Proszę o pmoc.