12zero4
30-12-2009, 08:54
Witam
Mam pytanko o różnicę między tymi dwoma statywami. W zasadzie na stronie producenta występuje tylko A-297n6, natomiast w kilku sklepach internetowych znalazłem model A-297m8 który w parametrach i wyglądzie jest identyczny z A-297n6. Istnieje statyw C-297m8 ale to wykonanie karbonowe.No i zgłupiałem. Poza tym małe pytanko do uzytkowników A-297n6 (m8). Jak oceniacie ten statyw, chodzi mi szczególnie o sztywność tej gibanej kolumny.
Mam pytanko o różnicę między tymi dwoma statywami. W zasadzie na stronie producenta występuje tylko A-297n6, natomiast w kilku sklepach internetowych znalazłem model A-297m8 który w parametrach i wyglądzie jest identyczny z A-297n6. Istnieje statyw C-297m8 ale to wykonanie karbonowe.No i zgłupiałem. Poza tym małe pytanko do uzytkowników A-297n6 (m8). Jak oceniacie ten statyw, chodzi mi szczególnie o sztywność tej gibanej kolumny.