PDA

Zobacz pełną wersję : Benro A-297n6 a A-297m8



12zero4
30-12-2009, 08:54
Witam
Mam pytanko o różnicę między tymi dwoma statywami. W zasadzie na stronie producenta występuje tylko A-297n6, natomiast w kilku sklepach internetowych znalazłem model A-297m8 który w parametrach i wyglądzie jest identyczny z A-297n6. Istnieje statyw C-297m8 ale to wykonanie karbonowe.No i zgłupiałem. Poza tym małe pytanko do uzytkowników A-297n6 (m8). Jak oceniacie ten statyw, chodzi mi szczególnie o sztywność tej gibanej kolumny.

mini21
30-12-2009, 10:11
Tak jak czytam, to różnice są kosmetyczne.

A-297n6
max. wys. 1775
max. obciążenie 8 kg
Waga: 2.55 kg


A-297m8
max. wys. 1847
max. obciążenie 10 kg
Waga: 2,2 kg

12zero4
30-12-2009, 10:17
A gdzie to znalazłeś?

mini21
30-12-2009, 10:45
Porównaj sobie na stronie producenta i na stronie sklepu foto-net.

12zero4
30-12-2009, 11:28
na www.benro-statywy.pl jest tylko model A-297n6

mini21
30-12-2009, 11:32
Strona producenta:
http://www.benro.com/products_details_A-297M8.html#3

12zero4
30-12-2009, 11:37
No faktycznie. Ale modelu A-297n6 nie ma w ogóle na stronie producenta.

grzesiok
07-01-2010, 03:02
No faktycznie. Ale modelu A-297n6 nie ma w ogóle na stronie producenta.
no jak to nie ma wejdźcie na polską stronę
http://www.benro-statywy.pl/?/content/czytaj/seria_vera
a co do tego modelu to powiem że jestem bardzo zadowolony pod każdym względem i jedyne do czego można się przyczepić to, że trzeba się przyzwyczaić do innego systemu wydłużania nóg

grzesiok
07-01-2010, 03:02
No faktycznie. Ale modelu A-297n6 nie ma w ogóle na stronie producenta.
no jak to nie ma wejdźcie na polską stronę
http://www.benro-statywy.pl/?/content/czytaj/seria_vera
a co do tego modelu to powiem że jestem bardzo zadowolony pod każdym względem i jedyne do czego można się przyczepić to, że trzeba się przyzwyczaić do innego systemu wysłużania nóg