Jatin
28-12-2009, 15:50
Mam kolejne pytanie z serii głupich
a mianowicie mam 3 monitory i na każdym kolory tego samego zdjęcia są inne chciał by je jakoś skalibrować tak żeby zdjęcia po wywołaniu w labie były podobne do tego co uzyskuje na monitorze i miały prawidłowe kolory, czy wystarczy powiązać w systemie monitor z profilem sRGB (bo z niego korzystam) czy jeszcze coś muszę zrobić.
Do wołania rawów używam CNX2 a do ewentualnej obróbki i retuszu CS4
a mianowicie mam 3 monitory i na każdym kolory tego samego zdjęcia są inne chciał by je jakoś skalibrować tak żeby zdjęcia po wywołaniu w labie były podobne do tego co uzyskuje na monitorze i miały prawidłowe kolory, czy wystarczy powiązać w systemie monitor z profilem sRGB (bo z niego korzystam) czy jeszcze coś muszę zrobić.
Do wołania rawów używam CNX2 a do ewentualnej obróbki i retuszu CS4