Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Lowepro Compu Trekker Plus AW - zasuwaki/zamki



Adam Trzcionka
28-12-2009, 15:49
mierzę się z tytułowym zakupem. vanguard kenline 58, którego aktualnie używam, po 2 latach ciężkich bojów ma dość, dupa się urywa. kupiłbym chętnie go ponownie, ale jest niedostępny. wilekościowo odpowiada mi tytułowy Lowepro, tym bardziej, że swobodnie mieści lapka 17'3. martwi mnie jedno - trójce znajomych, (z)uyżwających ten lub podobne plecaki L po pewnym czasie siadają zamki. vanguard sie rozpada, ale zamki niezawodne.

podzieli się ktoś swoimi doświadczeniami, ew podrzuci alternatywę?

burton
28-12-2009, 16:06
W omawianym tu Compu Trekker Plus AW u mnie zamki trzymają się całości i działają niezawodnie. Co prawda używam go rzadziej niż mocno eksploatowanego Lowepro Flipside 400 AW - tu również nie mam żadnych problemów (po prawie 2 latach).

kZC_
28-12-2009, 16:23
http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=90317&page=2

markB
28-12-2009, 16:51
Mam trzy plecaki Lowepro (chociaż akurat nie CompuTrekkera) i w żadnym nie zepsuł się zamek; najstarszego używam ponad osiem lat. A Vanguarda nie można czasem zamówić tutaj: http://www.fotoraf.com.pl/sklep/vanguard-m-80.html, bo tutaj: http://www.amazon.com/Vanguard-Kenline-i-Pro-58-Backpack/dp/B001HBIUYY, można kupić na pewno.

Marcin T
28-12-2009, 22:15
Lowepro Compu Trekker Plus AW używam chyba odkąd pojawił się w ofercie. Nie mam najmniejszego problemu zamkami, szwami...Co prawda dużo zależy od użytkownika ale to solidny wyrób.

marszull
28-12-2009, 23:40
u mnie w Compu Trekker Plus AW zamki prawie wszystkie dzialaja bez zarzutu
napisalem prawie, bo czesto mam problem z malymi zameczkami na wewnetrznej stronie klapy, bardzo czesto sie "rozchodza"
ale ze trzymam tam raczej rozne plaskie rzeczy to w zasadzie mi to nie przeszkadza, znajomy polecal mi przesmarowac te zamki parafina, ale jakos mi sie nie chce ;-)
co do innych zamkow i wykonania plecaka to super, a dostal juz sporo po tylku.

zakwas
29-12-2009, 17:48
Mam 3 plecaki Lowepro. Prędzej Ci się znudzą niż rozwalą.

mikkay
29-12-2009, 18:21
Mam compu trekkera AW i po rocznym dość ostrym (częstym i szybkim) używaniu zamków jest OK - nie prują się, chodzą płynnie, ząbki proste. Jedyny mankament - szybko się brudzi (mam czarny).

Maciej Służenko
08-06-2010, 11:29
Czy ktoś na własną rękę wymieniał zamek w tym plecaku ?

Me_how
08-06-2010, 14:49
Używałem takiego plecaka przez 2 lata. Nie miałem jakichkolwiek problemów z zamkami, mimo że czasami był nieźle napchany.

Maciej Służenko
08-06-2010, 15:30
Zamek w moim plecaku się "rozchodzi" podobnie jak u dwójki znajomych . Intensywne - zawodowe użytkowanie. Mój plecak wytrzymał jakieś 2 lata.

himi
08-06-2010, 15:40
A Lowe nie daje dożywotniej gwarancji czasem?

Maciej Służenko
08-06-2010, 16:46
Na zamek nie :-)

dem
08-06-2010, 16:51
No ale wymiana zamka w praktycznej pani, to jakieś ~20zł + cena samego zamka.

Maciej Służenko
08-06-2010, 19:02
Kuśnierz nie podjął się wymiany zamka twierdząc, że się nie da. Ponoć zamki wszywane są przed zszyciem całej torby. Albo nie wie jak, albo praca zbyt mozolna by się tego miał podjąć.

Radzias
09-06-2010, 09:51
Cześć,

Odezwij się do głównego dystrybutora F-System, prześlij fotki całości plecaka i może coś Ci poradzą.

Pozdr.

Jacek_Z
10-06-2010, 21:19
Pomyśl o www.kata-bags.com/productFRM2HS.asp?p_Id=488&Version=Photo#p7GPc1_1
Kata R-103, R-104, R-106

greco
10-06-2010, 21:48
W moim slingshocie zamek rozleciał się po 2-ch latach . Przy niezbyt intensywnym użytkowaniu .