fresh
28-12-2009, 14:33
Witam.
Przymierzam sie do zakupu torby do mojego D300 i wybor padl na LowePro Nova 170 AW.
Niestety nie mam pewnosci, czy nie bedzie to za mala torba do takiej konfiguracji :
D300+Nikkor 18-200 oraz 1 obiektyw dodatkowy(SY85mm lub S10-20 lub N50) i do tego lampa SB-800.
Domyslam sie, ze na grip nie starczy juz miejsca...
Moze lepiej kupic model troche wiekszy - Nova 180 ?
Odrazu mowie, ze juz mam jedna duza torbe na caly sprzet wymieniony powyzej, dlatego teraz potrzebuje cos porecznego na samo body z obiektywem + 1 obiektyw na wymiane+lampa.
Z gory dziekuje.
Grzegorz
Przymierzam sie do zakupu torby do mojego D300 i wybor padl na LowePro Nova 170 AW.
Niestety nie mam pewnosci, czy nie bedzie to za mala torba do takiej konfiguracji :
D300+Nikkor 18-200 oraz 1 obiektyw dodatkowy(SY85mm lub S10-20 lub N50) i do tego lampa SB-800.
Domyslam sie, ze na grip nie starczy juz miejsca...
Moze lepiej kupic model troche wiekszy - Nova 180 ?
Odrazu mowie, ze juz mam jedna duza torbe na caly sprzet wymieniony powyzej, dlatego teraz potrzebuje cos porecznego na samo body z obiektywem + 1 obiektyw na wymiane+lampa.
Z gory dziekuje.
Grzegorz