PDA

Zobacz pełną wersję : D300+N18-200 i torba LowePro Nova 170 AW?



fresh
28-12-2009, 14:33
Witam.
Przymierzam sie do zakupu torby do mojego D300 i wybor padl na LowePro Nova 170 AW.
Niestety nie mam pewnosci, czy nie bedzie to za mala torba do takiej konfiguracji :
D300+Nikkor 18-200 oraz 1 obiektyw dodatkowy(SY85mm lub S10-20 lub N50) i do tego lampa SB-800.
Domyslam sie, ze na grip nie starczy juz miejsca...
Moze lepiej kupic model troche wiekszy - Nova 180 ?

Odrazu mowie, ze juz mam jedna duza torbe na caly sprzet wymieniony powyzej, dlatego teraz potrzebuje cos porecznego na samo body z obiektywem + 1 obiektyw na wymiane+lampa.

Z gory dziekuje.

Grzegorz

Błażej
01-01-2010, 17:50
mam novą 180 - spokojnie zmieścisz tam 3 obiektywy wielkości właśnie 18-200 i lampę + body z podpiętym małym szkłem

http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1553722&postcount=14

fresh
01-01-2010, 18:44
mam novą 180 - spokojnie zmieścisz tam 3 obiektywy wielkości właśnie 18-200 i lampę + body z podpiętym małym szkłem

http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1553722&postcount=14


Dzieki za link i zdjecia ;)

Ok, to juz wiem teraz ze sie zmiesci moje body z 18-200 :)

Teraz jestem tylko ciekaw czy do Nova 170 rowniez bedzie pasowac, bo nie potrzeba mi dodatkowych 3 obiektywow+lampa. Po bokach chce nosic tylko jeden obiektyw i lampe. Poprostu czym mniejsze gabaryty tym lepiej, wiec jesli 170 bedzie OK, to ją kupie...

Chyba poszukam jakiegos sklepu i poprostu przymierze ;)
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Grzesiek

Błażej
01-01-2010, 19:08
sa na pewno w Saturnac/MM