Arthuros
27-12-2009, 23:30
Ostatnimi czasy wpadł mi w oko dość ciekawy efekt na różnych zdjęciach.
Chodzi o efekt flary z obiektywu, ale nie taki żywcem z PS'a, choć nie wątpię żeby PS'a tam nie było,
bardziej interesuje mnie techniczny aspekt zdjęcia, jak można osiągnąć poniższy efekt?
zdjęcia sprawiają wrażenia jakby były lekko przymglone, lekko rozjaśnione, przepalone ...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0633414001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0633414001261562849_tommaso-nervegna.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0664097001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0664097001261562849_tommaso-nervegna.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0727042001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0727042001261562849_tommaso-nervegna.jpg)
Chodzi o efekt flary z obiektywu, ale nie taki żywcem z PS'a, choć nie wątpię żeby PS'a tam nie było,
bardziej interesuje mnie techniczny aspekt zdjęcia, jak można osiągnąć poniższy efekt?
zdjęcia sprawiają wrażenia jakby były lekko przymglone, lekko rozjaśnione, przepalone ...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0633414001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0633414001261562849_tommaso-nervegna.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0664097001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0664097001261562849_tommaso-nervegna.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/12/23_12_2009_0727042001261562849_tommasone-3.jpg
źródło (http://2photo.ru/uploads/posts/600px/4268/20091223/tommaso-nervegna/23_12_2009_0727042001261562849_tommaso-nervegna.jpg)