Zobacz pełną wersję : Canon G6 i SB-600 (800) w duecie
miechu1975
23-12-2009, 23:02
Mam pytanie, czy duet ten się "nie pogryzie"? Chodzi mi o bezpieczeństwo zarówno aparatu, jak i sabiny. Ku mojemu zdziwieniu to działa. Czy miał ktoś może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Pozdrawiam
Mi na canonie 300D dobrze działała nikonowska SB28. Oczywiście w trybie M lub A, bo nie ma przepływu informacji między body a lampą o iso, zoomie, przysłonie.
Nie izolowałem styków.
to samo w sony r1 - tam zapinam 600 lub 800, bez zaklejania styków
marszull
24-12-2009, 02:10
Ja uzywalem z 800 G6 w tybie A i bylo ok a blyskalem sporo przez jakies dwa lata
miechu1975
25-12-2009, 13:16
Dziękuję za odzew, świetna sprawa z tymi lampami - bardzo mnie ten fakt ucieszył :-)
Pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.