dem
22-12-2009, 20:40
W instrukcji stoi: Aby usunąć obiektyw z listy, podświetl żądany obiektyw i naciśnij "guzik kosza".
Próbuję tak robić, ale niestety obiektyw nie chce zniknąć z listy. Przy wyborze usunięcia obiektywu, pole "TAK" podświetlone jest w kolorze pomarańczowym i kiedy naciskam OK nic się nie dzieje, tak, jakby środek wybieraka, oraz "w prawo" nie działało.
Napiszcie proszę, w jaki sposób można usunąć to szkiełko z listy.
P.S. Obiektyw to N35/1.8 - jeśli to ma znaczenie.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.occur.pl/images/0245c46c/2e27e9b8/947122f2c4.jpg)
Próbuję tak robić, ale niestety obiektyw nie chce zniknąć z listy. Przy wyborze usunięcia obiektywu, pole "TAK" podświetlone jest w kolorze pomarańczowym i kiedy naciskam OK nic się nie dzieje, tak, jakby środek wybieraka, oraz "w prawo" nie działało.
Napiszcie proszę, w jaki sposób można usunąć to szkiełko z listy.
P.S. Obiektyw to N35/1.8 - jeśli to ma znaczenie.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.occur.pl/images/0245c46c/2e27e9b8/947122f2c4.jpg)