PDA

Zobacz pełną wersję : Napisz list do...



docxxx
21-12-2009, 21:15
Napisz list do... (http://polishnikonservice.com/pl/ogolnie/komunikaty/126-napisz-list-do-mr-michio-kariya-3-proste-kroki.html)

Gusioo
22-12-2009, 13:34
Takie pytanie mam: czy można skorzystać z "gotowca", który umieścił na Twojej stronie Artur? Oczywiście nieco go modyfikując.

docxxx
22-12-2009, 16:19
Tak, mysle ze mozna.

robin102
22-12-2009, 21:19
Tak, mysle ze mozna.
Też myśle, że autor nie będzie maił nic na przeciwko. Trzbe się brać za pisanie, w końcu to tylko 5 zł, coś jakby inwestycja na przyszłość :)

michalf84
22-12-2009, 21:29
a nie lepiej po prostu zrezygnowac z systemu skoro serwis jest be wtedfy poczuja ze klijenci uciekaja na walsniej kieszeni i chwila poleca glowy w nikon polska i cos napewno sie zmieni...

michalf84
22-12-2009, 21:32
aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ? poczta idzie do obslugi klijenta i koniec jesli dostaja mnostwo listow i tak jak widac powyzej gotowcow po prostu przygotuja sobie tez gotowca i dalej kopiuj wklej jedyna metoda naprawy obecnej sytuacji wydaje sie zmeinienie systemu ;)

dodał prz3mo:
Kolego, stosuj znaki interpunkcyjne i postaraj się pisać bez błędów ortograficznych. Ciężko się to czyta...

michalf84
23-12-2009, 10:09
pokaz mi no palcem gdzie jest blad ORTOGRAFICZNY to uwierze ze snie..

clusca
23-12-2009, 10:52
aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ? poczta idzie do obslugi klijenta i koniec jesli dostaja mnostwo listow i tak jak widac powyzej gotowcow po prostu przygotuja sobie tez gotowca i dalej kopiuj wklej jedyna metoda naprawy obecnej sytuacji wydaje sie zmeinienie systemu ;)

Myślę, a przynajmniej mam nadzieję, że japończycy mają inną mentalność od "naszej" polskiej i nie zignorują faktu nagłego wzrostu napływu korespondencji z kraju nad Wisłą. Sądzę, że nie będzie to gotowiec przygotowany przez sekretarkę, a jeśli nawet, to ktoś wysoko postawiony na pewno będzie o problemie poinformowany.


Autorowi wątku gratuluję inicjatywy. Tak trzymać :)



pokaz mi no palcem gdzie jest blad ORTOGRAFICZNY to uwierze ze snie..

Jak wyżej. A tak w ogóle, to czy pisanie bez użycia polskich znaczków nie jest traktowane jako błąd ortograficzny, bo jeśli tak, to masz ich tam dość sporo ;)

docxxx
23-12-2009, 11:35
aha poza tym naprawde ktokolwiek tu mysli ze kiranawa czy jak mu tam zobaczy te listy na oczy ?

Jak kazdy bedzie myslal jak Ty, to na pewno nic z tego nie bedzie. Nie chcesz, nie pisz. Nikt nikogo nie zmusza. Tylko pozniej nie narzekaj, ok?

kubens
23-12-2009, 13:04
Ja się tylko zastanawiam, jak szanowny Mr KARIYA Michio, kliknie w te długie linki z papierka ?

docxxx
23-12-2009, 14:27
Ja się tylko zastanawiam, jak szanowny Mr KARIYA Michio, kliknie w te długie linki z papierka ?

To nie wiesz, ze Japonia jest 100lat do przodu za Polska?:mrgreen:

michalf84
23-12-2009, 14:50
ok chyle czola i przyznaje sie do bledow, nietety pisalem szybko po pracy i wyszla z tego papka. Co do inicjatywy to przeczytalem komentarze uzytkownikow i rzeczywiscie az mi sie wlosy na glowie zjezyly czytajac co sie dzieje w warszawce. Zastanawiam sie czy ktokolwiek skontaktowal sie z biurem ochrony konsumenta, moze to by pomoglo. Mam nadzieje ze mi nic zlego sie z puszka nie stanie, bo sie wtedy okarze ze ojeciec Canoniarz mial jednak racje ze canon to jedyny sluszny sprzet..

egoiste
23-12-2009, 18:04
docxx ... oby to byly tylko plecy :):):)
generalnie jestem za , cala akcja bardzo przypadla mi do serca od samego poczatku
sam zreszta mialem przypadek z Serwisem po ktorym po prostu pozbylem sie problemu
ktory nazywal sie D300 ... z mocnym postanowieniem nigdy wiecej Nikona
wyslzo inaczej czyli przesiadlem sie na pelna klatke spod zoltego Logo , natomiast nie chcialbym po raz kolejny musiec udac sie na ulice Podstępu ...

cezarycezary
03-01-2010, 23:06
Podbijam (wątek a jutro na pocztę ;) )